VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 63
29.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €
Kuglasti VA ventil na dvostrano lijepljenje, jednostavna manipulacija i montaža, visoka kvaliteta.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenjeStandardni PVC ventil s dvostranim unutarnjim priključcima za ljepljenje. Ventil spada u visoki kvalitetni razred, pošto je izrađen u posebnoj kuglastoj izvedbi s vrlo otpornom brtvom, koje omogućuje dugogodišnje 100% brtvljenje. Ručka plave boje je u izvedbi koja omogućuje vrlo jednostavno rukovanje.
27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert850.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert
Dozirna pumpa Zodiac pH ExpertDozirna pumpa Zodiac pH Expert može biti ugrađena samostalno ili u kombinaciji s dozirnom pumpom Chlor Expert te elektrolizom. Pumpa putem peristaltičke crpke kapaciteta 1,5 l/h dozira bazen s tekućim pH sredstvom.
850.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda





Reviews
There are no reviews yet.