PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep
2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €
Moglo bi vam se svidjeti...
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Ljepilo za PVC – Griffon WDF-05
Ljepilo za PVC – Griffon WDF-0525.00 €Dodaj u košaricu
Ljepilo za PVC – Griffon WDF-05
Ljepilo za PVC – Griffon WDF-05Jednokomponentno brzosušeće ljepilo za PVC – GRIFFON WDF – 05.
Za spajanje PVC-U, PVC-C i ABS cijevi i fitinga.
Pakiranje 500 mL, sa četkom za nanošenje ugrađenom u čepu pakiranja.
25.00 €Dodaj u košaricu
Obujmica za cijevi 50 mm
Obujmica za cijevi 50 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.10 €Dodaj u košaricu
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 6334.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m107.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 63 mm. Cijena po dužnom metru.
107.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu




