Obujmica za cijevi 50 mm
Obujmica za cijevi 50 mm
1.10 €
Visoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Povezani proizvodi
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m107.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 63 mm. Cijena po dužnom metru.
107.00 €Dodaj u košaricu
Obujmica za cijevi 63 mm
Obujmica za cijevi 63 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.20 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m68.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 50 mm. Cijena po dužnom metru.
68.00 €Dodaj u košaricu
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Moglo bi vam se svidjeti...
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon29.00 €Dodaj u košaricu
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – GriffonSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge. Sredstvo za čišćenje i odmašćivanje PVC površina. Nanosi se prije nanošenja ljepila.
Pakiranje 1 Lit.
29.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 6329.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 63Kuglasti VA ventil na dvostrano lijepljenje, jednostavna manipulacija i montaža, visoka kvaliteta.
29.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenjeStandardni PVC ventil s dvostranim unutarnjim priključcima za ljepljenje. Ventil spada u visoki kvalitetni razred, pošto je izrađen u posebnoj kuglastoj izvedbi s vrlo otpornom brtvom, koje omogućuje dugogodišnje 100% brtvljenje. Ručka plave boje je u izvedbi koja omogućuje vrlo jednostavno rukovanje.
27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 6334.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Hangar vijak M8 x 100 mm
Hangar vijak M8 x 100 mmHangar vijak na jednoj strani ima oštar navoj sa šiljatim vrhom pogodnim za upotrebu s drvom ili za prihvat plastične tiple, a na drugoj strani ima navoj M8.
0.25 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.