Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €
CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert1,153.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor ExpertDozirna pumpa Zodiac Chlor Expert je automatski regulator klora. Sastavljen iz cijevne crpke, koja omogućuje doziranje tekućeg klora neovisno o prisutnosti zračnih mjehurića u usisnoj cijevi.
U sklopu sistema je uključena mjerna centrala uključujući sondu za izmjeru redox vrijednosti vode.
Sve vrijednosti mogu se očitati na digitalnom zaslonu. Kapacitet doziranja crpke je 1,5 l/h na 1,5 bar. Potrošnja 12W / 220 V/50 HZ. Preciznost izmjere +/- 10mV.
1,153.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool produžetak skimmera
Astralpool produžetak skimmera10.86 €Dodaj u košaricu
Astralpool produžetak skimmera
Astralpool produžetak skimmeraAstralpool produžetak skimmera je produžni prsten za povećanje visine između skimera i kvadratnog poklopca. Dodatne visine od 25 mm se mogu povećavati dodavanjem više prstena. Promjer produžetka je 23 cm za astral skimmere 17,5 litara.
Odgovara skimerima sa šifrom: 11304 / 56299 / 58707 / 11311
10.86 €Dodaj u košaricu
Hangar vijak M8 x 100 mm
Hangar vijak M8 x 100 mmHangar vijak na jednoj strani ima oštar navoj sa šiljatim vrhom pogodnim za upotrebu s drvom ili za prihvat plastične tiple, a na drugoj strani ima navoj M8.
0.25 €Dodaj u košaricu
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 6329.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 63Kuglasti VA ventil na dvostrano lijepljenje, jednostavna manipulacija i montaža, visoka kvaliteta.
29.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m68.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 50 mm. Cijena po dužnom metru.
68.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Filter IML – Lisboa poliester 500 mm
Filter IML – Lisboa poliester 500 mm687.50 €Dodaj u košaricu
Filter IML – Lisboa poliester 500 mm
Filter IML – Lisboa poliester 500 mmFilter Lisboa poliester 500 mm je vrlo kvalitetan pješčani filter za bazen izrađen od poliesterske smole pojačanim staklenim vlaknima. Unutrašnji cijevovod filtera otporan na koroziju, uključuje manometar i 6-smjerni ventil Astralpool.
Potrebna količina pijeska: 90 kg
Filtracija: 9 m3/h
Garancija: 5 godina
687.50 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.