Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €
CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 6329.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 63Kuglasti VA ventil na dvostrano lijepljenje, jednostavna manipulacija i montaža, visoka kvaliteta.
29.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert1,153.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor ExpertDozirna pumpa Zodiac Chlor Expert je automatski regulator klora. Sastavljen iz cijevne crpke, koja omogućuje doziranje tekućeg klora neovisno o prisutnosti zračnih mjehurića u usisnoj cijevi.
U sklopu sistema je uključena mjerna centrala uključujući sondu za izmjeru redox vrijednosti vode.
Sve vrijednosti mogu se očitati na digitalnom zaslonu. Kapacitet doziranja crpke je 1,5 l/h na 1,5 bar. Potrošnja 12W / 220 V/50 HZ. Preciznost izmjere +/- 10mV.
1,153.00 €Dodaj u košaricu
Ljepilo za PVC – Griffon
Ljepilo za PVC – GriffonJednokomponentno ljepilo za PVC – Griffon.
Za spajanje PVC-U, PVC-C i ABS cijevi i fitinga.
Pakiranje 1kg, sa četkom za nanošenje ugrađenom u čepu pakiranja.
36.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m68.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 50 mm. Cijena po dužnom metru.
68.00 €Dodaj u košaricu
Obujmica za cijevi 50 mm
Obujmica za cijevi 50 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.10 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.