VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
15.00 €
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 130 x 130 mm. Izrađena od ABS plastike.
Moglo bi vam se svidjeti...
Filter IML – Lisboa poliester 500 mm
Filter IML – Lisboa poliester 500 mm687.50 €Dodaj u košaricu
Filter IML – Lisboa poliester 500 mm
Filter IML – Lisboa poliester 500 mmFilter Lisboa poliester 500 mm je vrlo kvalitetan pješčani filter za bazen izrađen od poliesterske smole pojačanim staklenim vlaknima. Unutrašnji cijevovod filtera otporan na koroziju, uključuje manometar i 6-smjerni ventil Astralpool.
Potrebna količina pijeska: 90 kg
Filtracija: 9 m3/h
Garancija: 5 godina
687.50 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena303.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena- Komplet bijela ukrasna maska + bijeli FlexiNiche LED reflektor (komplet ne uključuje zidno kučište)
- Idealno za renovacije bazena – zamjena reflektora bez izmjene zidnog kučišta.
- Prilagodljiva ukrasna maska odgovara kučištima različitih proizvođača
- Materijal izrade ukrasne maske: ABS bijele boje
- Idealno za postizanje visoke razine osvjetljenja
- LED bijeli AC reflektor: 1485 lumena, 16W (24VA)
303.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 300W 230 – 12 V
Transformator 300W 230 – 12 V159.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 300W 230 – 12 V
Transformator 300W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/300 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, težina 3,5 kg.
159.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert1,153.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor ExpertDozirna pumpa Zodiac Chlor Expert je automatski regulator klora. Sastavljen iz cijevne crpke, koja omogućuje doziranje tekućeg klora neovisno o prisutnosti zračnih mjehurića u usisnoj cijevi.
U sklopu sistema je uključena mjerna centrala uključujući sondu za izmjeru redox vrijednosti vode.
Sve vrijednosti mogu se očitati na digitalnom zaslonu. Kapacitet doziranja crpke je 1,5 l/h na 1,5 bar. Potrošnja 12W / 220 V/50 HZ. Preciznost izmjere +/- 10mV.
1,153.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim200.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskimSeamaid 90 LED žarulja PAR56 model Ecoproof ~12V(AC)/⎓20V(DC)/16W – 600 Lumena.
RGB sa daljinskim. Kut osvjetljenja 120°. Zaštita IP68. Promjer 176 mm.
200.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool drška četke za usisavanje
Astralpool drška četke za usisavanje7.71 €Dodaj u košaricu
Astralpool drška četke za usisavanje
Astralpool drška četke za usisavanjeAstralpool drška četke za usisavanje. Drška za ASTRAL četku dužine 18 cm, v klip 5 cm 2 kom.
7.71 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena27.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazenaAstralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 145 x 145 mm. Izrađena od ABS plastike.
27.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 V86.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/100 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, Težina 1,7 kg.
86.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice4.65 €Dodaj u košaricu
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlazniceAstralpool čep / poklopac mlaznice Ø50, vrlo otporan izrađen od ABS plastike s ključem. Čep odgovara Astralpool vakum mlaznici i Astralpool povratnim zidnim mlaznicama.
4.65 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor264.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektorAstralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED RGB reflektor
- Potrošnja 27W (37VA)
- Osvjetljenje 1.100 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
- Ovaj model je kompatibilan s Lumiplus, Eco, Top LED i Lumiplus APP kontrolama.
264.00 €Dodaj u košaricu





