VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
15.00 €
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 130 x 130 mm. Izrađena od ABS plastike.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool manometar komplet
Astralpool manometar komplet27.47 €Dodaj u košaricu
Astralpool manometar komplet
Astralpool manometar kompletKPL manometar i T-komad- ASTRAL, odgovara filterima; Cantabric, IML – LISBOA, Corona, Babinato, Millennium…
Pakiranje: manometar, t-komad manometra s odraženim ventilom i potrebnim brtvama. Priključak 3,8″, 3 bara.
27.47 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena303.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena- Komplet bijela ukrasna maska + bijeli FlexiNiche LED reflektor (komplet ne uključuje zidno kučište)
- Idealno za renovacije bazena – zamjena reflektora bez izmjene zidnog kučišta.
- Prilagodljiva ukrasna maska odgovara kučištima različitih proizvođača
- Materijal izrade ukrasne maske: ABS bijele boje
- Idealno za postizanje visoke razine osvjetljenja
- LED bijeli AC reflektor: 1485 lumena, 16W (24VA)
303.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi214.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus FlexiBijela žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
214.00 €Dodaj u košaricu
Automatska filter stanica 650 mm Watercom Vitalia
Automatska filter stanica 650 mm Watercom Vitalia4,180.00 €Dodaj u košaricu
Automatska filter stanica 650 mm Watercom Vitalia
Automatska filter stanica 650 mm Watercom VitaliaAutomatska filter stanica je kompletan uređaj montiran na bazi. Sve komponente su povezane i spojene.
Potrebno je ubaciti 175 kg kvarcnog pijeska, te spojiti usisni i tlačni dio cijevi.
Prednosti:
- Brza i jednostavna ugradnja
- Tihi rad zbog regulacije frekvencije pumpe
- Besprijekorna čistoća vode zbog automatike doziranja
Komplet sadrži:
- Pumpa Vitalia 15 m3/h
- Vitalia filter 650 mm poliester
- 175 kg kvarcnog pijeska
- Regulator Vario speed
- Automatika doziranja pool control ph/rx
Dimenzija (d x š x v) 100 x 83 x 125
4,180.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutijuAstralpool poklopac za Astralpool razvodnu kutiju. Izrađen od ABS plastike.
11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice4.65 €Dodaj u košaricu
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlazniceAstralpool čep / poklopac mlaznice Ø50, vrlo otporan izrađen od ABS plastike s ključem. Čep odgovara Astralpool vakum mlaznici i Astralpool povratnim zidnim mlaznicama.
4.65 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim200.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskimSeamaid 90 LED žarulja PAR56 model Ecoproof ~12V(AC)/⎓20V(DC)/16W – 600 Lumena.
RGB sa daljinskim. Kut osvjetljenja 120°. Zaštita IP68. Promjer 176 mm.
200.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena27.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazenaAstralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 145 x 145 mm. Izrađena od ABS plastike.
27.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool drška četke za usisavanje
Astralpool drška četke za usisavanje7.71 €Dodaj u košaricu
Astralpool drška četke za usisavanje
Astralpool drška četke za usisavanjeAstralpool drška četke za usisavanje. Drška za ASTRAL četku dužine 18 cm, v klip 5 cm 2 kom.
7.71 €Dodaj u košaricu





