Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepilo
34.00 €
Brzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
Moglo bi vam se svidjeti...
Seamaid 60 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 13,0 W – bijela boja
Seamaid 60 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 13,0 W – bijela boja108.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 60 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 13,0 W – bijela boja
Seamaid 60 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 13,0 W – bijela bojaSeamaid 60 LED žarulja PAR56 model Ecoproof ~12V(AC)/⎓20V(DC)/13W – 1450 Lumena.
Jednobojna, bijela boja. Kut osvjetljenja 120°. Zaštita IP68. Promjer 176 mm.
108.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)59.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske i prefabricirane bazene (PVC folija). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
59.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)21.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik, boja). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
21.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim200.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskimSeamaid 90 LED žarulja PAR56 model Ecoproof ~12V(AC)/⎓20V(DC)/16W – 600 Lumena.
RGB sa daljinskim. Kut osvjetljenja 120°. Zaštita IP68. Promjer 176 mm.
200.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenjeStandardni PVC ventil s dvostranim unutarnjim priključcima za ljepljenje. Ventil spada u visoki kvalitetni razred, pošto je izrađen u posebnoj kuglastoj izvedbi s vrlo otpornom brtvom, koje omogućuje dugogodišnje 100% brtvljenje. Ručka plave boje je u izvedbi koja omogućuje vrlo jednostavno rukovanje.
27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena15.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazenaVA razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 130 x 130 mm. Izrađena od ABS plastike.
15.00 €Dodaj u košaricu
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″130.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″Seamaid LED bijeli reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. Bijela boja svjetla, potrošnja 6 W, 630 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
130.00 €Dodaj u košaricu




