Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max
49.50 €
Zamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
Moglo bi vam se svidjeti...
Mrežica za lišće, duboka
Mrežica za lišće, dubokaMrežica (duboka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
16.25 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m36.60 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 1,8 m do 3,6 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
36.60 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h49.00 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3hNa usisnoj i izlaznoj strani pumpe tuljak za cijevi promjera fi 50 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm8.69 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm45 cm
8.69 €Dodaj u košaricu
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazenaAstralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitetPraktične test trakice omogućuju brzo i jednostavno mjerenje pH vrijednosti, slobodnog klora i alkaliteta vode. Idealne su za redovitu kontrolu kvalitete vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Rezultati se lako očitavaju usporedbom boja na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 5 + 15 sekundi
- Jednostavno za korištenje, bez dodatne opreme
- Pakiranje sadrži 50 test trakica
Održavajte vodu čistom, sigurnom i kemijski uravnoteženom – brzo, precizno i bez komplikacija!
13.20 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpe25.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpeKošarica za pumpu. Odgovara svim modelima pumpi Astralpool Victoria.
25.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool18.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – AstralpoolManometar za Astralpool filtere
priključak 1/8″ M
3 bar
18.00 €Dodaj u košaricu




