Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
15.60 €
Podna i zidna četka Shark.
Ova četka posebno je dizajnirana sa smanjenim kutom između čekinja i ručke kako bi se formirala četka koja se prilagođava zidu bazena, omogućujući čišćenje bez napora.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitetPraktične test trakice omogućuju brzo i jednostavno mjerenje pH vrijednosti, slobodnog klora i alkaliteta vode. Idealne su za redovitu kontrolu kvalitete vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Rezultati se lako očitavaju usporedbom boja na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 5 + 15 sekundi
- Jednostavno za korištenje, bez dodatne opreme
- Pakiranje sadrži 50 test trakica
Održavajte vodu čistom, sigurnom i kemijski uravnoteženom – brzo, precizno i bez komplikacija!
13.20 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm8.69 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm45 cm
8.69 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap – 1,2 – 3,6 m – trodijelni
Teleskopski štap – 1,2 – 3,6 m – trodijelni37.30 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap – 1,2 – 3,6 m – trodijelni
Teleskopski štap – 1,2 – 3,6 m – trodijelniTrodjelni bazenski teleskopski štap koji možete prilagoditi dužini koja vam najviše odgovara između 1,2 i 3,6 m.
S obzirom na njegovu veličinu biti ćete u mogućnosti da čistite čak i veće bazene s lakoćom. Štap je izrađen od izdržljivog aluminija čime jamči mnoge godine korištenja. Svojom dimenzijom pogodan je za spremanje i u najmanjim prostorijama.
Materijal: aluminij
Podesiv između 1,2 m – 3,6 m
Dimenzije priključka: 28 – 30 mm
37.30 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije5.50 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linijeabrazivna spužvica idealna za čišćenje vodene linije i teže dostupnih mjesta. Spužvica dolazi u kompletu s držačem.
5.50 €Dodaj u košaricu
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazenaAstralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima21.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenimaPoolCheck Salt test trakice omogućuju brzo i jednostavno određivanje koncentracije soli u vodi, idealno za bazene i hidromasažne kade s elektrolizom soli. Rezultati se očitavaju usporedbom promjene boje na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 2 + 20 sekundi
- Jednostavna i brza upotreba, bez dodatnih uređaja
- Pakiranje sadrži 16 test trakica
Redovitom upotrebom PoolCheck Salt trakica osigurajte optimalnu razinu slanosti za učinkovit rad sustava i ugodno kupanje.
21.00 €Dodaj u košaricu
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark18.70 €Dodaj u košaricu
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – SharkČetka koja omogućuje savršeno čišćenje dna i zidova bazena. Idealna za čišćenje dna bazena, zahvaljujući velikoj veličini i posebnom dizajnu.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
18.70 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, plitka ECO
Mrežica za lišće, plitka ECO13.75 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, plitka ECO
Mrežica za lišće, plitka ECOMrežica (plitka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
Izrađena je od plavog polipropilena.
13.75 €Dodaj u košaricu




