Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark
17.03 €
Posebno dizajnirana mrežica za prikupljanje lišća i drugih nečistoća s dna ili površine vašeg bazena.
Poliesterska mreža je zavarena na tijelo kolektora, čime se osigurava veća čvrstoća.
Plitka / Površinski model – Shark: Dugi dizajn maksimizira skupljanje duž plutajuće linije.
Proizvedeno od polipropilena sive boje.
Moglo bi vam se svidjeti...
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark15.60 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – SharkPodna i zidna četka Shark.
Ova četka posebno je dizajnirana sa smanjenim kutom između čekinja i ručke kako bi se formirala četka koja se prilagođava zidu bazena, omogućujući čišćenje bez napora.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
15.60 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije5.50 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linijeabrazivna spužvica idealna za čišćenje vodene linije i teže dostupnih mjesta. Spužvica dolazi u kompletu s držačem.
5.50 €Dodaj u košaricu
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)Crijevo za usisavanje bazena 38 mm, sa završetcima, savitljivo, UV otporno. Dostupno u dužinama 7 m, 9 m, 10 m, 12 m i 15 m.
42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima21.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenimaPoolCheck Salt test trakice omogućuju brzo i jednostavno određivanje koncentracije soli u vodi, idealno za bazene i hidromasažne kade s elektrolizom soli. Rezultati se očitavaju usporedbom promjene boje na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 2 + 20 sekundi
- Jednostavna i brza upotreba, bez dodatnih uređaja
- Pakiranje sadrži 16 test trakica
Redovitom upotrebom PoolCheck Salt trakica osigurajte optimalnu razinu slanosti za učinkovit rad sustava i ugodno kupanje.
21.00 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazena15.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazenaTabla Pravila korištenja bazena vrhunske kvalitete koja će dugo trajati. Izrađena od čvrste i trajne aluminijske ploče, očvrsnuta polietilenskom smjesom koja sprječava deformacije koje nastaju utjecajem vremenskih uvjeta.
Širina 40 cm, visina 45 cm.
15.00 €Dodaj u košaricu
Spužvica za sakupljanje masnoće za bazen
Spužvica za sakupljanje masnoće za bazen13.00 €Dodaj u košaricu
Spužvica za sakupljanje masnoće za bazen
Spužvica za sakupljanje masnoće za bazen- upija ostatke masnoća u bazenima
- postavlja se u skimmer, pluta na površini
- pročišćavanje površinske vode
- pakiranje od 6 komada
- ovisno o trenutnoj raspoloživosti dostavlja se proizvod Water Lily ili Flower power, oba u pakiranju od 6 kom.
13.00 €Dodaj u košaricu
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark15.08 €Dodaj u košaricu
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark
Kutna četka za usisavanje bazena – SharkUsisna četka za čišćenje kutova. Posebno dizajnirana za kutove bazena. Spajanje na usisno crijevo je jednostavno i praktično pomoću klik spoja.
15.08 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm8.69 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm45 cm
8.69 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu




