Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
49.00 €
Zajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 2,4 m do 4,8 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/1
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/1
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitetPraktične test trakice omogućuju brzo i jednostavno mjerenje pH vrijednosti, slobodnog klora i alkaliteta vode. Idealne su za redovitu kontrolu kvalitete vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Rezultati se lako očitavaju usporedbom boja na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 5 + 15 sekundi
- Jednostavno za korištenje, bez dodatne opreme
- Pakiranje sadrži 50 test trakica
Održavajte vodu čistom, sigurnom i kemijski uravnoteženom – brzo, precizno i bez komplikacija!
13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazenaAstralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark23.70 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – SharkPosebno dizajnirana mrežica za prikupljanje lišća i drugih nečistoća s dna ili površine vašeg bazena.
Poliesterska mreža je zavarena na tijelo kolektora, čime se osigurava veća čvrstoća.
Duboka – Shark.
Proizvedeno od polipropilena sive boje.
23.70 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima21.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenimaPoolCheck Salt test trakice omogućuju brzo i jednostavno određivanje koncentracije soli u vodi, idealno za bazene i hidromasažne kade s elektrolizom soli. Rezultati se očitavaju usporedbom promjene boje na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 2 + 20 sekundi
- Jednostavna i brza upotreba, bez dodatnih uređaja
- Pakiranje sadrži 16 test trakica
Redovitom upotrebom PoolCheck Salt trakica osigurajte optimalnu razinu slanosti za učinkovit rad sustava i ugodno kupanje.
21.00 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazena15.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazenaTabla Pravila korištenja bazena vrhunske kvalitete koja će dugo trajati. Izrađena od čvrste i trajne aluminijske ploče, očvrsnuta polietilenskom smjesom koja sprječava deformacije koje nastaju utjecajem vremenskih uvjeta.
Širina 40 cm, visina 45 cm.
15.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool plutajući termometar
Astralpool plutajući termometar15.60 €Dodaj u košaricu
Astralpool plutajući termometar
Astralpool plutajući termometarAstralpool plutajući termometar idealan je za jednostavno mjerenje temperature vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Pluta na površini vode i omogućuje lako očitavanje temperature zahvaljujući jasno označenim ljestvicama u Celzijusima i Fahrenheitima. Ugrađena vezica omogućuje sigurno učvršćivanje za rub bazena.
- Dvostruka ljestvica: °C / °F
- Plutajući dizajn za jednostavno očitavanje
- Vezica za pričvršćivanje uz rub bazena
- Pakiranje sadrži: 1 komad
Pouzdano i praktično rješenje za praćenje temperature vode tijekom cijele sezone!
15.60 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m36.60 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 1,8 m do 3,6 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
36.60 €Dodaj u košaricu




