Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
36.60 €
Zajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 1,8 m do 3,6 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
Dodatne informacije
| Težina | 3 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima21.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenimaPoolCheck Salt test trakice omogućuju brzo i jednostavno određivanje koncentracije soli u vodi, idealno za bazene i hidromasažne kade s elektrolizom soli. Rezultati se očitavaju usporedbom promjene boje na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 2 + 20 sekundi
- Jednostavna i brza upotreba, bez dodatnih uređaja
- Pakiranje sadrži 16 test trakica
Redovitom upotrebom PoolCheck Salt trakica osigurajte optimalnu razinu slanosti za učinkovit rad sustava i ugodno kupanje.
21.00 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje – kutna
Četka za usisavanje – kutna8.13 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje – kutna
Četka za usisavanje – kutna8.13 €Dodaj u košaricu
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazenaAstralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitetPraktične test trakice omogućuju brzo i jednostavno mjerenje pH vrijednosti, slobodnog klora i alkaliteta vode. Idealne su za redovitu kontrolu kvalitete vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Rezultati se lako očitavaju usporedbom boja na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 5 + 15 sekundi
- Jednostavno za korištenje, bez dodatne opreme
- Pakiranje sadrži 50 test trakica
Održavajte vodu čistom, sigurnom i kemijski uravnoteženom – brzo, precizno i bez komplikacija!
13.20 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark15.60 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – SharkPodna i zidna četka Shark.
Ova četka posebno je dizajnirana sa smanjenim kutom između čekinja i ručke kako bi se formirala četka koja se prilagođava zidu bazena, omogućujući čišćenje bez napora.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
15.60 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark18.70 €Dodaj u košaricu
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – SharkČetka koja omogućuje savršeno čišćenje dna i zidova bazena. Idealna za čišćenje dna bazena, zahvaljujući velikoj veličini i posebnom dizajnu.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
18.70 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m49.00 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 2,4 m do 4,8 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu




