Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
186.00 €
Seamaid LED RGB žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. RGB boja svjetla, potrošnja 17W, 510 lm, napon 12V AC. U kompletu se isporučuje daljinski upravljač.
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Transformator 65W 230 – 12 V
Transformator 65W 230 – 12 V78.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 65W 230 – 12 V
Transformator 65W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/65 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, težina 1,1 kg.
78.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi214.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus FlexiBijela žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
214.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 V86.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/100 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, Težina 1,7 kg.
86.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač Seamaid39.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač SeamaidSolarni prijenosni punjač SEAMAID pretvara solarnu energiju u električnu! Idealan je za punjenje vašeg NO(T)MAD uređaja ili osiguravanje autonomije vašem mobilnom telefonu.
✅ Napunite baterije pomoću solarne energije
✅ USB priključak
✅ Sklopiv, kompaktan i lagan
Zahvaljujući 3-u-1 kabelu za punjenje, kompatibilan je sa svim vašim uređajima (iOS i ANDROID).
Sklopiv u obliku portfelja i laganog dizajna, solarni prijenosni punjač može vas pratiti svugdje. Zahvaljujući priloženim karabinerima, lako se može pričvrstiti na vaš ruksak i puniti uređaje tijekom cijelog dana, pružajući snagu od 5W.
39.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)59.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske i prefabricirane bazene (PVC folija). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
59.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena15.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazenaVA razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 130 x 130 mm. Izrađena od ABS plastike.
15.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim200.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskimSeamaid 90 LED žarulja PAR56 model Ecoproof ~12V(AC)/⎓20V(DC)/16W – 600 Lumena.
RGB sa daljinskim. Kut osvjetljenja 120°. Zaštita IP68. Promjer 176 mm.
200.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor264.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektorAstralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED RGB reflektor
- Potrošnja 27W (37VA)
- Osvjetljenje 1.100 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
- Ovaj model je kompatibilan s Lumiplus, Eco, Top LED i Lumiplus APP kontrolama.
264.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)21.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik, boja). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
21.00 €Dodaj u košaricu




