Piezo električno RGB tipkalo
Piezo električno RGB tipkalo
170.00 €
Piezo električno RGB tipkalo na dodir, nehrđajući čelik. Dužina kabla 8 metara.
Moglo bi vam se svidjeti...
Ugradbeni slap Silkflow 600 mm
Ugradbeni slap Silkflow 600 mm535.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 600 mm
Ugradbeni slap Silkflow 600 mmUgradbeni slap Silkflow izrađen je od ABS materijala. Širina slapa 600 mm, priključak 50 mm.
535.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište protustrujnog plivanja
Astralpool kućište protustrujnog plivanja571.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište protustrujnog plivanja
Astralpool kućište protustrujnog plivanjaAstralpool kućište izrađeno od plastike. Uključuje elemente za brtvljenje i dva podvodna bušira od 3 metra.
571.00 €Dodaj u košaricu
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupom
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupom61.50 €Dodaj u košaricu
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupom
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupomGrundfos pumpa hidroforska CM3-5 služi za ugradnju te interakciju s drugim komponentama u velikom sustavu. Snage 05 kW te dimenzija širina 15,8 cm, visina 14,85 cm te dužina 34 cm. Glavne prednosti pumpe je to što je kompaktna, bešumna te pouzdana zahvaljujući tome pruža optimalno rješenje za ugradnju.
61.50 €Dodaj u košaricu
Neptun – kućište protustrujca
Neptun – kućište protustrujca349.00 €Dodaj u košaricu
Neptun – kućište protustrujca
Neptun – kućište protustrujcaNEPTUN ugradbeni element za protustrujno plivanje.
Uključuje: prirubnicu, brtvu, inox vijke.
Ugradbeni element ABS / Zaštitna naljepnica za ugradnju / Dubina ugradnje 250 mm.
Priključci: usisni dio fi 75 mm, tlačni dio fi 63 mm.
349.00 €Dodaj u košaricu
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)371.00 €Dodaj u košaricu
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)Upravljačka jedinica pogodna za upravljanje osvijetljenjem bazena, protustrujnim uređajima i raznim vodenim atrakcijama. Podesivo uključivanje i isključivanje uz pomomć jednog ili dva kratka pritiska na tipku.
NAPOMENA: Daljinski upravljač nije uključen u pakiranje.
371.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm743.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mmUgradbeni slap Silkflow izrađen je od ABS materijala. Širina slapa 1200 mm, priključak 50 mm.
743.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače156.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidačeHugo Lahme ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače. Dubina ugradbenog elementa 70 mm.
156.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″755.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″Hugo Lahme ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″.
755.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”39.50 €Dodaj u košaricu
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”Astralpool hidromasažna mlaznica 2”. Promjer cijevi za spajanje vode 50 mm i zraka 32 mm (koji se može reducirati na manji promjer 20, 25 mm). Ugradbene mlaznice su za betonske bazene sa završnom oblogom keramika, boja, mozaik.
39.50 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice187.50 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčicePN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice.
187.50 €Dodaj u košaricu




