Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
172.00 €
Seamaid LED RGB reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. RGB izmjena boja svjetla, potrošnja 8,2 W, 320 lm, napon 12V AC.
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena27.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazenaAstralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 145 x 145 mm. Izrađena od ABS plastike.
27.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 300W 230 – 12 V
Transformator 300W 230 – 12 V159.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 300W 230 – 12 V
Transformator 300W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/300 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, težina 3,5 kg.
159.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor264.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektorAstralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED RGB reflektor
- Potrošnja 27W (37VA)
- Osvjetljenje 1.100 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
- Ovaj model je kompatibilan s Lumiplus, Eco, Top LED i Lumiplus APP kontrolama.
264.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja186.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žaruljaSeamaid LED RGB žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. RGB boja svjetla, potrošnja 17W, 510 lm, napon 12V AC. U kompletu se isporučuje daljinski upravljač.
186.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 V86.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/100 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, Težina 1,7 kg.
86.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač Seamaid39.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač SeamaidSolarni prijenosni punjač SEAMAID pretvara solarnu energiju u električnu! Idealan je za punjenje vašeg NO(T)MAD uređaja ili osiguravanje autonomije vašem mobilnom telefonu.
✅ Napunite baterije pomoću solarne energije
✅ USB priključak
✅ Sklopiv, kompaktan i lagan
Zahvaljujući 3-u-1 kabelu za punjenje, kompatibilan je sa svim vašim uređajima (iOS i ANDROID).
Sklopiv u obliku portfelja i laganog dizajna, solarni prijenosni punjač može vas pratiti svugdje. Zahvaljujući priloženim karabinerima, lako se može pričvrstiti na vaš ruksak i puniti uređaje tijekom cijelog dana, pružajući snagu od 5W.
39.00 €Dodaj u košaricu
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)59.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske i prefabricirane bazene (PVC folija). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
59.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool5.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – AstralpoolZaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool pruža pouzdanu povezanost između kućišta reflektora i spojne kutije bazena, ukoliko je predviđena. S dužinom od jednog metra, ova cijev osigurava sigurno spajanje između ova dva ključna elementa vašeg bazenskog sustava.
Izrađena s pažnjom i kvalitetom, ova zaštitna cijev je posebno dizajnirana kako bi osigurala siguran i trajan prijenos električnih komponenti od kućišta reflektora do spojne kutije bazena.
Astralpool brend jamči visokokvalitetne materijale i izradu, pridonoseći pouzdanosti i dugovječnosti ovog proizvoda.
5.00 €Dodaj u košaricu




