PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa
2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €
Moglo bi vam se svidjeti...
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Hangar vijak M8 x 100 mm
Hangar vijak M8 x 100 mmHangar vijak na jednoj strani ima oštar navoj sa šiljatim vrhom pogodnim za upotrebu s drvom ili za prihvat plastične tiple, a na drugoj strani ima navoj M8.
0.25 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m68.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 50 mm. Cijena po dužnom metru.
68.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 6334.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu




