Astralpool plutajući termometar
Astralpool plutajući termometar
15.60 €
Astralpool plutajući termometar idealan je za jednostavno mjerenje temperature vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Pluta na površini vode i omogućuje lako očitavanje temperature zahvaljujući jasno označenim ljestvicama u Celzijusima i Fahrenheitima. Ugrađena vezica omogućuje sigurno učvršćivanje za rub bazena.
- Dvostruka ljestvica: °C / °F
- Plutajući dizajn za jednostavno očitavanje
- Vezica za pričvršćivanje uz rub bazena
- Pakiranje sadrži: 1 komad
Pouzdano i praktično rješenje za praćenje temperature vode tijekom cijele sezone!
Moglo bi vam se svidjeti...
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark23.70 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – SharkPosebno dizajnirana mrežica za prikupljanje lišća i drugih nečistoća s dna ili površine vašeg bazena.
Poliesterska mreža je zavarena na tijelo kolektora, čime se osigurava veća čvrstoća.
Duboka – Shark.
Proizvedeno od polipropilena sive boje.
23.70 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark15.60 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – SharkPodna i zidna četka Shark.
Ova četka posebno je dizajnirana sa smanjenim kutom između čekinja i ručke kako bi se formirala četka koja se prilagođava zidu bazena, omogućujući čišćenje bez napora.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
15.60 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitetPraktične test trakice omogućuju brzo i jednostavno mjerenje pH vrijednosti, slobodnog klora i alkaliteta vode. Idealne su za redovitu kontrolu kvalitete vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Rezultati se lako očitavaju usporedbom boja na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 5 + 15 sekundi
- Jednostavno za korištenje, bez dodatne opreme
- Pakiranje sadrži 50 test trakica
Održavajte vodu čistom, sigurnom i kemijski uravnoteženom – brzo, precizno i bez komplikacija!
13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazenaAstralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m49.00 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 2,4 m do 4,8 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/1
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/1
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark18.70 €Dodaj u košaricu
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – Shark
Četka zakrivljena za čišćenje poda i zidova – SharkČetka koja omogućuje savršeno čišćenje dna i zidova bazena. Idealna za čišćenje dna bazena, zahvaljujući velikoj veličini i posebnom dizajnu.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
18.70 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark17.03 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – SharkPosebno dizajnirana mrežica za prikupljanje lišća i drugih nečistoća s dna ili površine vašeg bazena.
Poliesterska mreža je zavarena na tijelo kolektora, čime se osigurava veća čvrstoća.
Plitka / Površinski model – Shark: Dugi dizajn maksimizira skupljanje duž plutajuće linije.
Proizvedeno od polipropilena sive boje.
17.03 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu




