Transformator 65W 230 – 12 V
Transformator 65W 230 – 12 V
78.00 €
Transformator s izmjeničnim izlazom 12 V/65 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, težina 1,1 kg.
Moglo bi vam se svidjeti...
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena15.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazenaVA razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 130 x 130 mm. Izrađena od ABS plastike.
15.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja186.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žaruljaSeamaid LED RGB žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. RGB boja svjetla, potrošnja 17W, 510 lm, napon 12V AC. U kompletu se isporučuje daljinski upravljač.
186.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor199.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektorAstralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED bijeli reflektor
- Potrošnja 16W (24VA)
- Osvjetljenje 1.485 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
199.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″172.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″Seamaid LED RGB reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. RGB izmjena boja svjetla, potrošnja 8,2 W, 320 lm, napon 12V AC.
172.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)59.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske i prefabricirane bazene (PVC folija). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
59.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 V86.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/100 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, Težina 1,7 kg.
86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″130.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″Seamaid LED bijeli reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. Bijela boja svjetla, potrošnja 6 W, 630 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
130.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool5.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – AstralpoolZaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool pruža pouzdanu povezanost između kućišta reflektora i spojne kutije bazena, ukoliko je predviđena. S dužinom od jednog metra, ova cijev osigurava sigurno spajanje između ova dva ključna elementa vašeg bazenskog sustava.
Izrađena s pažnjom i kvalitetom, ova zaštitna cijev je posebno dizajnirana kako bi osigurala siguran i trajan prijenos električnih komponenti od kućišta reflektora do spojne kutije bazena.
Astralpool brend jamči visokokvalitetne materijale i izradu, pridonoseći pouzdanosti i dugovječnosti ovog proizvoda.
5.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi214.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus FlexiBijela žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
214.00 €Dodaj u košaricu




