Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
214.00 €
Bijela žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
VEĆA ENERGETSKA UČINKOVITOST
Upotreba visokoučinkovitih LED dioda osigurava optimalnu potrošnju energije.
REFLEKTORI VISOKIH PERFORMANSI
Tehnologija osvjetljenja vrhunske kvalitete (TQL – Top Quality Lighting) jamči izuzetne rezultate.
POBOLJŠANA ENERGETSKA UČINKOVITOST U BAZENIMA
LumiPlus DC žarulje i reflektori rade na izvoru istosmjerne struje (24 V DC), pridonoseći energetskoj efikasnosti bazena.
ŠIROK IZBOR PUTEM FLUIDRA CONNECT-A
Kroz koncept Internet of Pool (IoP), pruža se velika fleksibilnost i mogućnost prilagodbe.
IP68 STUPANJ ZAŠTITE
Obezbjeđuje izuzetnu otpornost na vodu i prašinu.
NAJDUGOTRAJNIJI LED REFLEKTORI ZA BAZENE
L70 50000 sati vijek trajanja jamči dugotrajnu pouzdanost.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena303.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena- Komplet bijela ukrasna maska + bijeli FlexiNiche LED reflektor (komplet ne uključuje zidno kučište)
- Idealno za renovacije bazena – zamjena reflektora bez izmjene zidnog kučišta.
- Prilagodljiva ukrasna maska odgovara kučištima različitih proizvođača
- Materijal izrade ukrasne maske: ABS bijele boje
- Idealno za postizanje visoke razine osvjetljenja
- LED bijeli AC reflektor: 1485 lumena, 16W (24VA)
303.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor264.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED RGB reflektorAstralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED RGB reflektor
- Potrošnja 27W (37VA)
- Osvjetljenje 1.100 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
- Ovaj model je kompatibilan s Lumiplus, Eco, Top LED i Lumiplus APP kontrolama.
264.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena27.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazenaAstralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 145 x 145 mm. Izrađena od ABS plastike.
27.00 €Dodaj u košaricu
RGB žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
RGB žarulja Astralpool LumiPlus Flexi271.00 €Dodaj u košaricu
RGB žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
RGB žarulja Astralpool LumiPlus FlexiRGB žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
271.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja186.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED RGB žarulja
Seamaid PAR56 LED RGB žaruljaSeamaid LED RGB žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. RGB boja svjetla, potrošnja 17W, 510 lm, napon 12V AC. U kompletu se isporučuje daljinski upravljač.
186.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool5.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – AstralpoolZaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool pruža pouzdanu povezanost između kućišta reflektora i spojne kutije bazena, ukoliko je predviđena. S dužinom od jednog metra, ova cijev osigurava sigurno spajanje između ova dva ključna elementa vašeg bazenskog sustava.
Izrađena s pažnjom i kvalitetom, ova zaštitna cijev je posebno dizajnirana kako bi osigurala siguran i trajan prijenos električnih komponenti od kućišta reflektora do spojne kutije bazena.
Astralpool brend jamči visokokvalitetne materijale i izradu, pridonoseći pouzdanosti i dugovječnosti ovog proizvoda.
5.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač Seamaid39.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač SeamaidSolarni prijenosni punjač SEAMAID pretvara solarnu energiju u električnu! Idealan je za punjenje vašeg NO(T)MAD uređaja ili osiguravanje autonomije vašem mobilnom telefonu.
✅ Napunite baterije pomoću solarne energije
✅ USB priključak
✅ Sklopiv, kompaktan i lagan
Zahvaljujući 3-u-1 kabelu za punjenje, kompatibilan je sa svim vašim uređajima (iOS i ANDROID).
Sklopiv u obliku portfelja i laganog dizajna, solarni prijenosni punjač može vas pratiti svugdje. Zahvaljujući priloženim karabinerima, lako se može pričvrstiti na vaš ruksak i puniti uređaje tijekom cijelog dana, pružajući snagu od 5W.
39.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″172.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″Seamaid LED RGB reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. RGB izmjena boja svjetla, potrošnja 8,2 W, 320 lm, napon 12V AC.
172.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutijuAstralpool poklopac za Astralpool razvodnu kutiju. Izrađen od ABS plastike.
11.00 €Dodaj u košaricu




