Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor
199.00 €
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED bijeli reflektor
- Potrošnja 16W (24VA)
- Osvjetljenje 1.485 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
Dodatne informacije
| Težina | 2 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″130.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″Seamaid LED bijeli reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. Bijela boja svjetla, potrošnja 6 W, 630 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
130.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač Seamaid39.00 €Dodaj u košaricu
Solarni prijenosni punjač Seamaid
Solarni prijenosni punjač SeamaidSolarni prijenosni punjač SEAMAID pretvara solarnu energiju u električnu! Idealan je za punjenje vašeg NO(T)MAD uređaja ili osiguravanje autonomije vašem mobilnom telefonu.
✅ Napunite baterije pomoću solarne energije
✅ USB priključak
✅ Sklopiv, kompaktan i lagan
Zahvaljujući 3-u-1 kabelu za punjenje, kompatibilan je sa svim vašim uređajima (iOS i ANDROID).
Sklopiv u obliku portfelja i laganog dizajna, solarni prijenosni punjač može vas pratiti svugdje. Zahvaljujući priloženim karabinerima, lako se može pričvrstiti na vaš ruksak i puniti uređaje tijekom cijelog dana, pružajući snagu od 5W.
39.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi214.00 €Dodaj u košaricu
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
Bijela žarulja Astralpool LumiPlus FlexiBijela žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
214.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)59.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za PVC foliju)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske i prefabricirane bazene (PVC folija). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
59.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 V86.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 105W 230 – 12 V
Transformator 105W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/100 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, Težina 1,7 kg.
86.00 €Dodaj u košaricu
RGB žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
RGB žarulja Astralpool LumiPlus Flexi271.00 €Dodaj u košaricu
RGB žarulja Astralpool LumiPlus Flexi
RGB žarulja Astralpool LumiPlus FlexiRGB žarulja za bazen AstralPool LumiPlus. Astralpool LumiPlus je sinonim za vrhunsku rasvjetu te predstavlja najopsežniju paletu podvodnih reflektora na tržištu, namijenjenu javnim, komercijalnim i privatnim bazenima.
Cijela paleta LumiPlus proizvoda izrađena je koristeći visokokvalitetne LED diode i elektroničke komponente, proizvedena unutar Europske unije u skladu s europskim standardima kvalitete te podvrgnuta strogim kontrolama proizvodnje i testiranja.
271.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 65W 230 – 12 V
Transformator 65W 230 – 12 V78.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 65W 230 – 12 V
Transformator 65W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/65 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, težina 1,1 kg.
78.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool5.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – AstralpoolZaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool pruža pouzdanu povezanost između kućišta reflektora i spojne kutije bazena, ukoliko je predviđena. S dužinom od jednog metra, ova cijev osigurava sigurno spajanje između ova dva ključna elementa vašeg bazenskog sustava.
Izrađena s pažnjom i kvalitetom, ova zaštitna cijev je posebno dizajnirana kako bi osigurala siguran i trajan prijenos električnih komponenti od kućišta reflektora do spojne kutije bazena.
Astralpool brend jamči visokokvalitetne materijale i izradu, pridonoseći pouzdanosti i dugovječnosti ovog proizvoda.
5.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″172.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″Seamaid LED RGB reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. RGB izmjena boja svjetla, potrošnja 8,2 W, 320 lm, napon 12V AC.
172.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena303.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena- Komplet bijela ukrasna maska + bijeli FlexiNiche LED reflektor (komplet ne uključuje zidno kučište)
- Idealno za renovacije bazena – zamjena reflektora bez izmjene zidnog kučišta.
- Prilagodljiva ukrasna maska odgovara kučištima različitih proizvođača
- Materijal izrade ukrasne maske: ABS bijele boje
- Idealno za postizanje visoke razine osvjetljenja
- LED bijeli AC reflektor: 1485 lumena, 16W (24VA)
303.00 €Dodaj u košaricu




