Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED bijeli reflektor
199.00 €
Astralpool Lumiplus Rapid 1.11 LED reflektore odlikuje jednostavnost montaže i vrhunski efekt rasvjete bazena. Reflektori su namijenjeni ugradnji u zidni prolaz 2″ ili 1 1/2″ ili u Lumiplus Mini Quick kučište.
Ovaj model predviđen je za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik ili boja) i kompatibilan je s Lumiplus kontrolom pokreta (ne dolazi s reflektorom). Reflektor uvijek mora biti pod vodom.
- LED bijeli reflektor
- Potrošnja 16W (24VA)
- Osvjetljenje 1.485 lm
- Napon 12V AC
- U pakiranju s 2,5 m kabela 2 x 1,5 mm²
Dodatne informacije
| Težina | 2 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja86.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid PAR56 LED bijela žarulja
Seamaid PAR56 LED bijela žaruljaSeamaid LED bijela žarulja, za ugradnju u PAR56 standard reflektore. Bijela boja svjetla, potrošnja 13W, 1450 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
86.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena27.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena
Astralpool razvodna kutija za rasvjetu bazenaAstralpool razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 145 x 145 mm. Izrađena od ABS plastike.
27.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″130.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED bijeli reflektor 1 1/2″Seamaid LED bijeli reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. Bijela boja svjetla, potrošnja 6 W, 630 lm, napon 12V AC, zaštita IPX8.
130.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool5.00 €Dodaj u košaricu
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool
Zaštitna cijev za standardno kućište reflektora – AstralpoolZaštitna cijev za standardno kućište reflektora – Astralpool pruža pouzdanu povezanost između kućišta reflektora i spojne kutije bazena, ukoliko je predviđena. S dužinom od jednog metra, ova cijev osigurava sigurno spajanje između ova dva ključna elementa vašeg bazenskog sustava.
Izrađena s pažnjom i kvalitetom, ova zaštitna cijev je posebno dizajnirana kako bi osigurala siguran i trajan prijenos električnih komponenti od kućišta reflektora do spojne kutije bazena.
Astralpool brend jamči visokokvalitetne materijale i izradu, pridonoseći pouzdanosti i dugovječnosti ovog proizvoda.
5.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutijuAstralpool poklopac za Astralpool razvodnu kutiju. Izrađen od ABS plastike.
11.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim200.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskim
Seamaid 90 LED žarulja PAR56 Ecoproof – 16,0 W – RGB s daljinskimSeamaid 90 LED žarulja PAR56 model Ecoproof ~12V(AC)/⎓20V(DC)/16W – 600 Lumena.
RGB sa daljinskim. Kut osvjetljenja 120°. Zaštita IP68. Promjer 176 mm.
200.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″172.00 €Dodaj u košaricu
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″
Seamaid Mini Tubular LED RGB reflektor 1 1/2″Seamaid LED RGB reflektor, za ugradnju u zidni prodor /mlaznicu 1 1/2″. RGB izmjena boja svjetla, potrošnja 8,2 W, 320 lm, napon 12V AC.
172.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 300W 230 – 12 V
Transformator 300W 230 – 12 V159.00 €Dodaj u košaricu
Transformator 300W 230 – 12 V
Transformator 300W 230 – 12 VTransformator s izmjeničnim izlazom 12 V/300 W. Transformator se montira na unutrašnji zid od strojarnice. Dužina priključnog kabela 2 metra, težina 3,5 kg.
159.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)21.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)
Astralpool kućište standard PAR56 reflektora (za mozaik)Kučište standard PAR56 reflektora, izrađeno od ABS-a, za ugradnju u betonske bazene (stakleni mozaik, boja). Za kombiniranje s Lumiplus PAR56 LED serijom, Standard halogenim i Global svjetlima.
21.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena303.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena
Astralpool Lumiplus FlexiNiche LED bijeli reflektor – renovacije bazena- Komplet bijela ukrasna maska + bijeli FlexiNiche LED reflektor (komplet ne uključuje zidno kučište)
- Idealno za renovacije bazena – zamjena reflektora bez izmjene zidnog kučišta.
- Prilagodljiva ukrasna maska odgovara kučištima različitih proizvođača
- Materijal izrade ukrasne maske: ABS bijele boje
- Idealno za postizanje visoke razine osvjetljenja
- LED bijeli AC reflektor: 1485 lumena, 16W (24VA)
303.00 €Dodaj u košaricu




