Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
4.65 €
Astralpool čep / poklopac mlaznice Ø50, vrlo otporan izrađen od ABS plastike s ključem. Čep odgovara Astralpool vakum mlaznici i Astralpool povratnim zidnim mlaznicama.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool skimer za betonske bazene 372×155 mm 11304
Astralpool skimer za betonske bazene 372×155 mm 11304164.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool skimer za betonske bazene 372×155 mm 11304
Astralpool skimer za betonske bazene 372×155 mm 11304- skimer od 17,5 lit. za betonske bazene (keramika, stakleni mozaik, epoxy boja)
- izrađen od bijelog ABS-a s UV obradom
- uključuje klapnu, regulator protoka, kontrolu visine poklopca i košaru za nečistoće
- otvor za vodu je 372 x 155 mm. Preporučeni protok od 7,5 m³/h
- ugraditi jedan skimmer na svakih 25 m² površine vode
- priključci 1″1/2 i 2″ i priključak za preljev vode od Ø 32 mm
- u skladu sa standardima EN-16582-1, EN 16713-2
164.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )- Zidni prolaz za betonske bazene (keramika, stakleni mozaik, epoxy boja)
- prednja strana 2˝- unutrašnji navoj
- stražnja strana 2″ vanjski navoj /d50 unutarnji promjer
- dužina zidnog prolaza 300 mm
- materijal izrade – ABS
11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool mehanički nivo regulator
Astralpool mehanički nivo regulator95.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool mehanički nivo regulator
Astralpool mehanički nivo regulator- Izrađen od ABS-a, bijele boje.
- Po potrebi se može spojiti bočno ili s donje strane.
- Podesiva visina i razina poklopca.
- Priključak vode 3/4˝
- Priključak d50 mm
95.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool rešetka podnog ispusta 00271
Astralpool rešetka podnog ispusta 0027112.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool rešetka podnog ispusta 00271
Astralpool rešetka podnog ispusta 00271Astralpool rešetka za podni ispust 00271. Izrađena od čvrstog ABS materijala. Promjer rešetke fi 17,5 cm.
12.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool skimer 17,5 L za foliju sa standardnim otvorom
Astralpool skimer 17,5 L za foliju sa standardnim otvorom208.33 €Dodaj u košaricu
Astralpool skimer 17,5 L za foliju sa standardnim otvorom
Astralpool skimer 17,5 L za foliju sa standardnim otvoromAstralpool skimer za bazen se isporučuje u kompletu s brtvama na lijepljenje, prirubnicom i vijcima.
208.33 €Dodaj u košaricu
Inox podna mlaznica 15 m3/h, Aisi 316
Inox podna mlaznica 15 m3/h, Aisi 31652.00 €Dodaj u košaricu
Inox podna mlaznica 15 m3/h, Aisi 316
Inox podna mlaznica 15 m3/h, Aisi 316Podna mlaznica protoka 15 m3/h, izrađena od INOX materijala, AISI 316.
- Priključak: unutarnji na cijev ø50mm i ø63mm
- Dužina mlaznice: 80 mm
- Promjer rozete: 114 mm
52.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool zidni prolaz za bazene s folijom
Astralpool zidni prolaz za bazene s folijom12.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool zidni prolaz za bazene s folijom
Astralpool zidni prolaz za bazene s folijomZidni prolaz za bazene s folijom dužine 300 mm za ulaz cijevi od 50 mm. Završna ploča ulaza osigurava da pristaje u ravnini sa stijenkom bazena tako da obloga ostaje ravna uz zid.
12.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool vakuum mlaznica za bazene s folijom
Astralpool vakuum mlaznica za bazene s folijom32.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool vakuum mlaznica za bazene s folijom
Astralpool vakuum mlaznica za bazene s folijomZidna mlaznica za bazen s vanjskim navojem 2″. Za bazene s folijom i montažne bazene. Uključuje bijeli ABS poklopac i vijke. Preporučuje se za ugradnju sa zidnim prolazom 15663.
32.00 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h49.00 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3hNa usisnoj i izlaznoj strani pumpe tuljak za cijevi promjera fi 50 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.