Astralpool flanđa skimera 495×80 mm
Astralpool flanđa skimera 495×80 mm
26.00 €
Flanđa skimera 17,5 litara. Odgovara Astralpool skimerima pod šifrom 56299 i 58707.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool rešetka podnog ispusta 00271
Astralpool rešetka podnog ispusta 0027112.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool rešetka podnog ispusta 00271
Astralpool rešetka podnog ispusta 00271Astralpool rešetka za podni ispust 00271. Izrađena od čvrstog ABS materijala. Promjer rešetke fi 17,5 cm.
12.00 €Dodaj u košaricu
Aqualux Vitalia podni ispust D63 mm
Aqualux Vitalia podni ispust D63 mm48.00 €Dodaj u košaricu
Aqualux Vitalia podni ispust D63 mm
Aqualux Vitalia podni ispust D63 mmPodni ispust za bazene.
48.00 €Dodaj u košaricu
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271113.00 €Dodaj u košaricu
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271Rešetka od nehrđajućeg čelika za podni ispust Astralpool (00271). Promjer rešetke fi 23 cm.
113.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )
Astralpool zidni prolaz za betonske bazene ( PASANT )- Zidni prolaz za betonske bazene (keramika, stakleni mozaik, epoxy boja)
- prednja strana 2˝- unutrašnji navoj
- stražnja strana 2″ vanjski navoj /d50 unutarnji promjer
- dužina zidnog prolaza 300 mm
- materijal izrade – ABS
11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool skimer Unik bijeli 25 L za betonske bazene
Astralpool skimer Unik bijeli 25 L za betonske bazene280.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool skimer Unik bijeli 25 L za betonske bazene
Astralpool skimer Unik bijeli 25 L za betonske bazeneSkimer UNIK je rješenje koje omogućuje veliku fleksibilnost u vidu raznolikih boja vanjskih vidljivih dijelova poput maske i poklopca skimera.
Dostupne boje su: bijela, bež, siva, antracit te nehrđajući čelik A316-L. Odaberite komponente prema svojim zahtjevima.
280.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool podna mlaznica
Astralpool podna mlaznica- podna povratna mlaznica izrađena od bijelog ABS-a
- komplet s brtvama, prirubnicama i vijcima
- Podesivi protok
- maksimalni protok 12 m³/h.
- spajanje: vanjski navoj 2˝, unutarnji promjer d50
Pogodna za ugradnju:
- bazeni sa staklenim mozaikom
- bazeni sa keramikom
- bazeni sa PVC folijom (liner)
29.00 €Dodaj u košaricu
Hayward usisni element 35 m3/h
Hayward usisni element 35 m3/h47.00 €Dodaj u košaricu
Hayward usisni element 35 m3/h
Hayward usisni element 35 m3/h- Priključak 2 1/2˝ vanjski navoj / lijepljenje d63 mm
- izrađeno od ABS-a, bijele boje
- promjer rešetke d162 mm
- kapacitet protoka 35 m³/h
- u kompletu se isporučuju prirubnice, brtve i vijci
Pogodan za ugradnju:
- bazeni sa staklenim mozaikom
- bazeni sa keramikom
- bazeni sa epoxy bojom
- bazeni sa PVC folijom (liner)
47.00 €Dodaj u košaricu
Rešetka podnog ispusta Neptun
Rešetka podnog ispusta Neptun14.00 €Dodaj u košaricu
Rešetka podnog ispusta Neptun
Rešetka podnog ispusta NeptunNeptun rešetka širine 180 mm izrađena od pojačanog ABS materijala.
14.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice4.65 €Dodaj u košaricu
Astralpool čep i ključ vakum mlaznice
Astralpool čep i ključ vakum mlazniceAstralpool čep / poklopac mlaznice Ø50, vrlo otporan izrađen od ABS plastike s ključem. Čep odgovara Astralpool vakum mlaznici i Astralpool povratnim zidnim mlaznicama.
4.65 €Dodaj u košaricu
Astralpool vakum mlaznica za betonske bazene
Astralpool vakum mlaznica za betonske bazene10.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool vakum mlaznica za betonske bazene
Astralpool vakum mlaznica za betonske bazene- zidna usisna mlaznica za betonske bazene (keramika, stakleni mozaik, epoxy boja)
- prednja strana ukrasna maska bijele boje s 1 1/2″ čepom
- stražnja strana 2″ vanjski navoj /d50 unutarnji promjer
- materijal izrade – ABS
10.00 €Dodaj u košaricu




