PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzija |
Moglo bi vam se svidjeti...
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Obujmica za cijevi 63 mm
Obujmica za cijevi 63 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.20 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Hangar vijak M8 x 100 mm
Hangar vijak M8 x 100 mmHangar vijak na jednoj strani ima oštar navoj sa šiljatim vrhom pogodnim za upotrebu s drvom ili za prihvat plastične tiple, a na drugoj strani ima navoj M8.
0.25 €Dodaj u košaricu
Obujmica za cijevi 50 mm
Obujmica za cijevi 50 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.10 €Dodaj u košaricu




