PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender
7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €
Moglo bi vam se svidjeti...
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m68.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 50 mm. Cijena po dužnom metru.
68.00 €Dodaj u košaricu
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu
Obujmica za cijevi 63 mm
Obujmica za cijevi 63 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.20 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon29.00 €Dodaj u košaricu
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – GriffonSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge. Sredstvo za čišćenje i odmašćivanje PVC površina. Nanosi se prije nanošenja ljepila.
Pakiranje 1 Lit.
29.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Ljepilo za PVC – Griffon
Ljepilo za PVC – GriffonJednokomponentno ljepilo za PVC – Griffon.
Za spajanje PVC-U, PVC-C i ABS cijevi i fitinga.
Pakiranje 1kg, sa četkom za nanošenje ugrađenom u čepu pakiranja.
36.00 €Dodaj u košaricu




