PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender
7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €
Moglo bi vam se svidjeti...
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m107.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 63 mm. Cijena po dužnom metru.
107.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Obujmica za cijevi 63 mm
Obujmica za cijevi 63 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.20 €Dodaj u košaricu
Obujmica za cijevi 50 mm
Obujmica za cijevi 50 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.10 €Dodaj u košaricu
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 6334.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon29.00 €Dodaj u košaricu
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – GriffonSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge. Sredstvo za čišćenje i odmašćivanje PVC površina. Nanosi se prije nanošenja ljepila.
Pakiranje 1 Lit.
29.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC mufa
PLIMAT PVC mufa2.00 € – 6.00 €Raspon cijena: od 2.00 € do 6.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m68.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 50 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 50 mm. Cijena po dužnom metru.
68.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda




