Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €
Astralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark15.08 €Dodaj u košaricu
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark
Kutna četka za usisavanje bazena – SharkUsisna četka za čišćenje kutova. Posebno dizajnirana za kutove bazena. Spajanje na usisno crijevo je jednostavno i praktično pomoću klik spoja.
15.08 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima21.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenimaPoolCheck Salt test trakice omogućuju brzo i jednostavno određivanje koncentracije soli u vodi, idealno za bazene i hidromasažne kade s elektrolizom soli. Rezultati se očitavaju usporedbom promjene boje na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 2 + 20 sekundi
- Jednostavna i brza upotreba, bez dodatnih uređaja
- Pakiranje sadrži 16 test trakica
Redovitom upotrebom PoolCheck Salt trakica osigurajte optimalnu razinu slanosti za učinkovit rad sustava i ugodno kupanje.
21.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazena15.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazenaTabla Pravila korištenja bazena vrhunske kvalitete koja će dugo trajati. Izrađena od čvrste i trajne aluminijske ploče, očvrsnuta polietilenskom smjesom koja sprječava deformacije koje nastaju utjecajem vremenskih uvjeta.
Širina 40 cm, visina 45 cm.
15.00 €Dodaj u košaricu
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)Crijevo za usisavanje bazena 38 mm, sa završetcima, savitljivo, UV otporno. Dostupno u dužinama 7 m, 9 m, 10 m, 12 m i 15 m.
42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Mrežica za lišće, plitka ECO
Mrežica za lišće, plitka ECO13.75 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, plitka ECO
Mrežica za lišće, plitka ECOMrežica (plitka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
Izrađena je od plavog polipropilena.
13.75 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m36.60 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 1,8 m do 3,6 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
36.60 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm8.69 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje bazena 45 cm
Četka za čišćenje bazena 45 cm45 cm
8.69 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark17.03 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Plitka – SharkPosebno dizajnirana mrežica za prikupljanje lišća i drugih nečistoća s dna ili površine vašeg bazena.
Poliesterska mreža je zavarena na tijelo kolektora, čime se osigurava veća čvrstoća.
Plitka / Površinski model – Shark: Dugi dizajn maksimizira skupljanje duž plutajuće linije.
Proizvedeno od polipropilena sive boje.
17.03 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.