Četka za usisavanje – kutna
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazena15.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazenaTabla Pravila korištenja bazena vrhunske kvalitete koja će dugo trajati. Izrađena od čvrste i trajne aluminijske ploče, očvrsnuta polietilenskom smjesom koja sprječava deformacije koje nastaju utjecajem vremenskih uvjeta.
Širina 40 cm, visina 45 cm.
15.00 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, plitka ECO
Mrežica za lišće, plitka ECO13.75 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, plitka ECO
Mrežica za lišće, plitka ECOMrežica (plitka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
Izrađena je od plavog polipropilena.
13.75 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, duboka
Mrežica za lišće, dubokaMrežica (duboka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
16.25 €Dodaj u košaricu
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)Crijevo za usisavanje bazena 38 mm, sa završetcima, savitljivo, UV otporno. Dostupno u dužinama 7 m, 9 m, 10 m, 12 m i 15 m.
42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark15.08 €Dodaj u košaricu
Kutna četka za usisavanje bazena – Shark
Kutna četka za usisavanje bazena – SharkUsisna četka za čišćenje kutova. Posebno dizajnirana za kutove bazena. Spajanje na usisno crijevo je jednostavno i praktično pomoću klik spoja.
15.08 €Dodaj u košaricu
Astralpool plutajući termometar
Astralpool plutajući termometar15.60 €Dodaj u košaricu
Astralpool plutajući termometar
Astralpool plutajući termometarAstralpool plutajući termometar idealan je za jednostavno mjerenje temperature vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Pluta na površini vode i omogućuje lako očitavanje temperature zahvaljujući jasno označenim ljestvicama u Celzijusima i Fahrenheitima. Ugrađena vezica omogućuje sigurno učvršćivanje za rub bazena.
- Dvostruka ljestvica: °C / °F
- Plutajući dizajn za jednostavno očitavanje
- Vezica za pričvršćivanje uz rub bazena
- Pakiranje sadrži: 1 komad
Pouzdano i praktično rješenje za praćenje temperature vode tijekom cijele sezone!
15.60 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu
Drška četke za usisavanje bazena
Drška četke za usisavanje bazena7.00 €Dodaj u košaricu




