Četka za usisavanje – kutna
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet13.20 €Dodaj u košaricu
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitet
Astralpool – Poolcheck test trakice 3 x 1 – pH, slobodni klor, alkalitetPraktične test trakice omogućuju brzo i jednostavno mjerenje pH vrijednosti, slobodnog klora i alkaliteta vode. Idealne su za redovitu kontrolu kvalitete vode u bazenima i hidromasažnim kadama. Rezultati se lako očitavaju usporedbom boja na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 5 + 15 sekundi
- Jednostavno za korištenje, bez dodatne opreme
- Pakiranje sadrži 50 test trakica
Održavajte vodu čistom, sigurnom i kemijski uravnoteženom – brzo, precizno i bez komplikacija!
13.20 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m49.00 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 2,4-4,8mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 2,4 m do 4,8 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark23.70 €Dodaj u košaricu
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – Shark
Mrežica za sakupljanje nečistoća – Duboka – SharkPosebno dizajnirana mrežica za prikupljanje lišća i drugih nečistoća s dna ili površine vašeg bazena.
Poliesterska mreža je zavarena na tijelo kolektora, čime se osigurava veća čvrstoća.
Duboka – Shark.
Proizvedeno od polipropilena sive boje.
23.70 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, duboka
Mrežica za lišće, dubokaMrežica (duboka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
16.25 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije5.50 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linijeabrazivna spužvica idealna za čišćenje vodene linije i teže dostupnih mjesta. Spužvica dolazi u kompletu s držačem.
5.50 €Dodaj u košaricu
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)Crijevo za usisavanje bazena 38 mm, sa završetcima, savitljivo, UV otporno. Dostupno u dužinama 7 m, 9 m, 10 m, 12 m i 15 m.
42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazena42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool crijevo za usisavanje bazena
Astralpool crijevo za usisavanje bazenaAstralpool crijevo za usisavanje bazena, sa završetcima, savitljivo, dostupno u veličinama od 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 30 m.
42.00 € – 242.26 €Raspon cijena: od 42.00 € do 242.26 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazena15.00 €Dodaj u košaricu
Tabla Pravila korištenja bazena
Tabla Pravila korištenja bazenaTabla Pravila korištenja bazena vrhunske kvalitete koja će dugo trajati. Izrađena od čvrste i trajne aluminijske ploče, očvrsnuta polietilenskom smjesom koja sprječava deformacije koje nastaju utjecajem vremenskih uvjeta.
Širina 40 cm, visina 45 cm.
15.00 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu
Plutajući dozator za tablete (200g)
Plutajući dozator za tablete (200g)14.00 €Dodaj u košaricu




