Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool
4.00 €
Dodatne informacije
| Težina | 0.5 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
MTS okvir za skimere V20, V30
MTS okvir za skimere V20, V3082.90 €Dodaj u košaricu
MTS okvir za skimere V20, V30
MTS okvir za skimere V20, V30MTS okvir za skimere V20 I V30.
82.90 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271113.00 €Dodaj u košaricu
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271
Inox rešetka za podni ispust Astral 00271Rešetka od nehrđajućeg čelika za podni ispust Astralpool (00271). Promjer rešetke fi 23 cm.
113.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi SenaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Sena.
33.00 €Dodaj u košaricu
MTS košarica za skimere V10, V20
MTS košarica za skimere V10, V2034.00 €Dodaj u košaricu
MTS košarica za skimere V10, V20
MTS košarica za skimere V10, V20MTS košarica za skimere V10 i V20.
34.00 €Dodaj u košaricu
Rešetka podnog ispusta Neptun
Rešetka podnog ispusta Neptun14.00 €Dodaj u košaricu
Rešetka podnog ispusta Neptun
Rešetka podnog ispusta NeptunNeptun rešetka širine 180 mm izrađena od pojačanog ABS materijala.
14.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral VictoriaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria.
33.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpe25.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpeKošarica za pumpu. Odgovara svim modelima pumpi Astralpool Victoria.
25.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 15 l
Astralpool klapna skimera 15 l13.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 15 l
Astralpool klapna skimera 15 lDimenzije: dužina 19,5 cm, visina 13 cm.
13.00 €Dodaj u košaricu




