Astralpool klapna skimera 15 l
Astralpool klapna skimera 15 l
13.00 €
Dimenzije: dužina 19,5 cm, visina 13 cm.
Dodatne informacije
| Težina | 0.5 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Aqualux klapna za skimer Vitalia
Aqualux klapna za skimer Vitalia24.00 €Dodaj u košaricu
Aqualux klapna za skimer Vitalia
Aqualux klapna za skimer VitaliaAqualux klapna za skimer VITALIA u dimenziji 198 x 145 mm.
24.00 €Dodaj u košaricu
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool4.00 €Dodaj u košaricu
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool4.00 €Dodaj u košaricu
Prednji ukrasni okvir – maska PAR56 reflektora – Astralpool
Prednji ukrasni okvir – maska PAR56 reflektora – Astralpool24.00 €Dodaj u košaricu
Prednji ukrasni okvir – maska PAR56 reflektora – Astralpool
Prednji ukrasni okvir – maska PAR56 reflektora – Astralpool24.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter Kripsol Artik
Poklopac za filter Kripsol Artik108.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter Kripsol Artik
Poklopac za filter Kripsol ArtikProzirni poklopac za poliester filtere Kripsol Artik svih promjera. S poklopcem dolazi brtva, set za spajanje manometra i odušnika na vrhu poklopca. U cijeni nije uključen manometar.
108.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac skimmera s okvirom 17,5 l
Astralpool poklopac skimmera s okvirom 17,5 l31.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac skimmera s okvirom 17,5 l
Astralpool poklopac skimmera s okvirom 17,5 l31.00 €Dodaj u košaricu
MTS okvir za skimere V20, V30
MTS okvir za skimere V20, V3082.90 €Dodaj u košaricu
MTS okvir za skimere V20, V30
MTS okvir za skimere V20, V30MTS okvir za skimere V20 I V30.
82.90 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter IML Lisboa
Poklopac za filter IML Lisboa56.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter IML Lisboa
Poklopac za filter IML Lisboa- Poklopac za filter izrađen od tvrde plastike
- Promjer poklopca 25,5 cm
- Komplet sadržava: poklopac, o-ring brtvu i set matica za učvršćenje
56.00 €Dodaj u košaricu
Brtva žarulje PAR56 – Astralpool
Brtva žarulje PAR56 – Astralpool14.00 €Dodaj u košaricu
Brtva žarulje PAR56 – Astralpool
Brtva žarulje PAR56 – Astralpool14.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool19.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool19.00 €Dodaj u košaricu




