Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
25.00 €
Košarica za pumpu. Odgovara svim modelima pumpi Astralpool Victoria.
Moglo bi vam se svidjeti...
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral VictoriaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria.
33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi SenaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Sena.
33.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool18.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – AstralpoolManometar za Astralpool filtere
priključak 1/8″ M
3 bar
18.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac skimmera 17,5 l
Astralpool poklopac skimmera 17,5 l22.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac skimmera 17,5 l
Astralpool poklopac skimmera 17,5 l22.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac filtera Cantabric
Astralpool poklopac filtera Cantabric40.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac filtera Cantabric
Astralpool poklopac filtera CantabricAstralpool poklopac za filter Cantabric.
40.00 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h49.00 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3hNa usisnoj i izlaznoj strani pumpe tuljak za cijevi promjera fi 50 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 17,5 l
Astralpool klapna skimera 17,5 l13.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 17,5 l
Astralpool klapna skimera 17,5 lDimenzije: širina 18,5 cm, visina 12,5 cm.
13.00 €Dodaj u košaricu
Aqualux klapna za skimer Vitalia
Aqualux klapna za skimer Vitalia24.00 €Dodaj u košaricu
Aqualux klapna za skimer Vitalia
Aqualux klapna za skimer VitaliaAqualux klapna za skimer VITALIA u dimenziji 198 x 145 mm.
24.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter Kripsol Artik
Poklopac za filter Kripsol Artik108.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter Kripsol Artik
Poklopac za filter Kripsol ArtikProzirni poklopac za poliester filtere Kripsol Artik svih promjera. S poklopcem dolazi brtva, set za spajanje manometra i odušnika na vrhu poklopca. U cijeni nije uključen manometar.
108.00 €Dodaj u košaricu




