Košarica za Astralpool Sena pumpe
Košarica za Astralpool Sena pumpe
18.00 €
Predfilter košarica za Astralpool Sena pumpe od 7 – 14 kubika.
Moglo bi vam se svidjeti...
Rešetka podnog ispusta Neptun
Rešetka podnog ispusta Neptun14.00 €Dodaj u košaricu
Rešetka podnog ispusta Neptun
Rešetka podnog ispusta NeptunNeptun rešetka širine 180 mm izrađena od pojačanog ABS materijala.
14.00 €Dodaj u košaricu
MTS okvir za skimere V20, V30
MTS okvir za skimere V20, V3082.90 €Dodaj u košaricu
MTS okvir za skimere V20, V30
MTS okvir za skimere V20, V30MTS okvir za skimere V20 I V30.
82.90 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 17,5 l
Astralpool klapna skimera 17,5 l13.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 17,5 l
Astralpool klapna skimera 17,5 lDimenzije: širina 18,5 cm, visina 12,5 cm.
13.00 €Dodaj u košaricu
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool4.00 €Dodaj u košaricu
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool
Kontrolno staklo šestosmjernog ventila – Astralpool4.00 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster Max49.50 €Dodaj u košaricu
Filter vrećica – Pool Blaster Max
Filter vrećica – Pool Blaster MaxZamjenska filtar vrećica za Max Pool Blaster usisavač. Grubo tkani, omogućuje bolji i brži protok, a time i brže usisavanje.
49.50 €Dodaj u košaricu
Aqualux košarica za skimer Vitalia
Aqualux košarica za skimer Vitalia18.00 €Dodaj u košaricu
Aqualux košarica za skimer Vitalia
Aqualux košarica za skimer VitaliaAqualux košarica za skimer VITALIA visine 135 mm.
18.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool18.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – AstralpoolManometar za Astralpool filtere
priključak 1/8″ M
3 bar
18.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi SenaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Sena.
33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Astral VictoriaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Astral Victoria.
33.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac filtera Cantabric
Astralpool poklopac filtera Cantabric40.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac filtera Cantabric
Astralpool poklopac filtera CantabricAstralpool poklopac za filter Cantabric.
40.00 €Dodaj u košaricu




