Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)
371.00 €
Upravljačka jedinica pogodna za upravljanje osvijetljenjem bazena, protustrujnim uređajima i raznim vodenim atrakcijama. Podesivo uključivanje i isključivanje uz pomomć jednog ili dva kratka pritiska na tipku.
NAPOMENA: Daljinski upravljač nije uključen u pakiranje.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”52.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”. Promjer cijevi za spajanje vode 50 mm i zraka 32 mm (koji se može reducirati na manji promjer 20 mm, 25 mm). Ugradbene mlaznice su za betonske bazene sa završnom oblogom keramika, boja, mozaik.
52.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm743.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mmUgradbeni slap Silkflow izrađen je od ABS materijala. Širina slapa 1200 mm, priključak 50 mm.
743.00 €Dodaj u košaricu
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Monofazna, 230 V, 50 Hz
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Monofazna, 230 V, 50 Hz1,965.00 €Dodaj u košaricu
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Monofazna, 230 V, 50 Hz
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Monofazna, 230 V, 50 HzPumpa za protustrujno plivanje, snaga 2.2 kW, 3 HP Monofazna, 230 V, 50 Hz.
1,965.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – komplet
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – komplet2,335.00 € – 3,204.00 €Raspon cijena: od 2,335.00 € do 3,204.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – komplet
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – kompletKompleti Astralpool protustrujnog plivanja su sastavljeni od maske protutoka bijele boje, protočne pumpe astral te ostalim potrebnim priključcima, koljenima, spojnim materijalom i ventilima te električnog ormarića.
2,335.00 € – 3,204.00 €Raspon cijena: od 2,335.00 € do 3,204.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”39.50 €Dodaj u košaricu
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”Astralpool hidromasažna mlaznica 2”. Promjer cijevi za spajanje vode 50 mm i zraka 32 mm (koji se može reducirati na manji promjer 20, 25 mm). Ugradbene mlaznice su za betonske bazene sa završnom oblogom keramika, boja, mozaik.
39.50 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište protustrujnog plivanja
Astralpool kućište protustrujnog plivanja571.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište protustrujnog plivanja
Astralpool kućište protustrujnog plivanjaAstralpool kućište izrađeno od plastike. Uključuje elemente za brtvljenje i dva podvodna bušira od 3 metra.
571.00 €Dodaj u košaricu
Neptun – kućište protustrujca
Neptun – kućište protustrujca349.00 €Dodaj u košaricu
Neptun – kućište protustrujca
Neptun – kućište protustrujcaNEPTUN ugradbeni element za protustrujno plivanje.
Uključuje: prirubnicu, brtvu, inox vijke.
Ugradbeni element ABS / Zaštitna naljepnica za ugradnju / Dubina ugradnje 250 mm.
Priključci: usisni dio fi 75 mm, tlačni dio fi 63 mm.
349.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače156.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače
HUGO LAHME ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidačeHugo Lahme ugradbeni element za pneumatske i piezo prekidače. Dubina ugradbenog elementa 70 mm.
156.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake8,075.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trakeUgradbeni elementi zračne masažne klupe s četiri trake duljine ležaja 1467 mm i širine 750 mm, komplet sa spojnim priborom za priključak zraka i nosivom konstrukcijom.
8,075.00 €Dodaj u košaricu
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 80
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 80540.00 €Dodaj u košaricu
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 80
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 80Tehničke karakteristike:
- zaštita motora: IP 55,
- razina buke: 64 dB,
- tlak = 120 mbar; max. podtlak = 110 mbar,
- protok: 80 m3 /h,
- ulaz/izlaz: 1 ¼”/ 1 ¼”
- snaga P2: 0,40 kW,
- napajanje: 230 V,
- dimenzije (širina/visina/dužina): 246/247/256 mm,
- neto težina: 11,00 kg.
540.00 €Dodaj u košaricu




