Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
743.00 €
Ugradbeni slap Silkflow izrađen je od ABS materijala. Širina slapa 1200 mm, priključak 50 mm.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Završni elementi zračnog gejzira
Završni elementi zračnog gejzira4,872.00 €Dodaj u košaricu
Završni elementi zračnog gejzira
Završni elementi zračnog gejziraZavršni elementi zračnog gejzira koji se sastoji od zračnog kompresora 1-230V, 1,1 kW, inox perforirane završne maske za istrujavanje zraka, upravljački ormarić sa piezo testerom.
4,872.00 €Dodaj u košaricu
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupom
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupom61.50 €Dodaj u košaricu
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupom
Waterway masažna mlaznica usmjeriva s 1 rupomGrundfos pumpa hidroforska CM3-5 služi za ugradnju te interakciju s drugim komponentama u velikom sustavu. Snage 05 kW te dimenzija širina 15,8 cm, visina 14,85 cm te dužina 34 cm. Glavne prednosti pumpe je to što je kompaktna, bešumna te pouzdana zahvaljujući tome pruža optimalno rješenje za ugradnju.
61.50 €Dodaj u košaricu
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – komplet
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – komplet2,335.00 € – 3,204.00 €Raspon cijena: od 2,335.00 € do 3,204.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – komplet
Astralpool protustrujno plivanje MARLIN – kompletKompleti Astralpool protustrujnog plivanja su sastavljeni od maske protutoka bijele boje, protočne pumpe astral te ostalim potrebnim priključcima, koljenima, spojnim materijalom i ventilima te električnog ormarića.
2,335.00 € – 3,204.00 €Raspon cijena: od 2,335.00 € do 3,204.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Hugo Lahme Piezo prekidač s 5 m kabela
Hugo Lahme Piezo prekidač s 5 m kabela250.00 €Dodaj u košaricu
Hugo Lahme Piezo prekidač s 5 m kabela
Hugo Lahme Piezo prekidač s 5 m kabelaHUGO LAHME – Piezo prekidač s 5m kabela.
250.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište protustrujnog plivanja
Astralpool kućište protustrujnog plivanja571.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool kućište protustrujnog plivanja
Astralpool kućište protustrujnog plivanjaAstralpool kućište izrađeno od plastike. Uključuje elemente za brtvljenje i dva podvodna bušira od 3 metra.
571.00 €Dodaj u košaricu
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140711.00 €Dodaj u košaricu
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140Tehničke karakteristike:
- zaštita motora: IP 55,
- razina buke: 68 dB,
- tlak = 160 mbar; max. podtlak = 150 mbar,
- protok: 145 m3 /h,
- ulaz/izlaz: 1 ½”/ 1 ½”,
- snaga P2: 0,85 kW,
- napajanje: 230 V,
- dimenzije (širina/visina/dužina): 286/302/294 mm,
- neto težina: 16,00 kg.
711.00 €Dodaj u košaricu
Završni elementi hidromasažnog ležišta s 2 ležaja i 4 trake
Završni elementi hidromasažnog ležišta s 2 ležaja i 4 trake6,155.00 €Dodaj u košaricu
Završni elementi hidromasažnog ležišta s 2 ležaja i 4 trake
Završni elementi hidromasažnog ležišta s 2 ležaja i 4 trakeZavršni elementi zračne masažne klupe s četiri trake koji se sastoje od zračnog kompresora 3-400 / 230V, 2,2 kW i četiri perforirane inox trake za istrujavanje zraka iz ležaja.
6,155.00 €Dodaj u košaricu
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)371.00 €Dodaj u košaricu
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)
Upravljačka jedinica Pro Piezo 3 (bez daljinskog)Upravljačka jedinica pogodna za upravljanje osvijetljenjem bazena, protustrujnim uređajima i raznim vodenim atrakcijama. Podesivo uključivanje i isključivanje uz pomomć jednog ili dva kratka pritiska na tipku.
NAPOMENA: Daljinski upravljač nije uključen u pakiranje.
371.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″755.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″Hugo Lahme ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″.
755.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake8,075.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trakeUgradbeni elementi zračne masažne klupe s četiri trake duljine ležaja 1467 mm i širine 750 mm, komplet sa spojnim priborom za priključak zraka i nosivom konstrukcijom.
8,075.00 €Dodaj u košaricu






Reviews
There are no reviews yet.