Astralpool hidromasažna mlaznica 2”
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”
39.50 €
Astralpool hidromasažna mlaznica 2”. Promjer cijevi za spajanje vode 50 mm i zraka 32 mm (koji se može reducirati na manji promjer 20, 25 mm). Ugradbene mlaznice su za betonske bazene sa završnom oblogom keramika, boja, mozaik.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”52.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”
Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”Astralpool hidromasažna podesiva mlaznica 2 ½”. Promjer cijevi za spajanje vode 50 mm i zraka 32 mm (koji se može reducirati na manji promjer 20 mm, 25 mm). Ugradbene mlaznice su za betonske bazene sa završnom oblogom keramika, boja, mozaik.
52.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake8,075.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trake
Ugradbeni elementi ležeće zračne masaže s 2 ležišta po 2 trakeUgradbeni elementi zračne masažne klupe s četiri trake duljine ležaja 1467 mm i širine 750 mm, komplet sa spojnim priborom za priključak zraka i nosivom konstrukcijom.
8,075.00 €Dodaj u košaricu
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140711.00 €Dodaj u košaricu
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140
Puhalo Vagner Pool Turbo HPE 140Tehničke karakteristike:
- zaštita motora: IP 55,
- razina buke: 68 dB,
- tlak = 160 mbar; max. podtlak = 150 mbar,
- protok: 145 m3 /h,
- ulaz/izlaz: 1 ½”/ 1 ½”,
- snaga P2: 0,85 kW,
- napajanje: 230 V,
- dimenzije (širina/visina/dužina): 286/302/294 mm,
- neto težina: 16,00 kg.
711.00 €Dodaj u košaricu
Neptun protustrujno plivanje ( bez kučišta )
Neptun protustrujno plivanje ( bez kučišta )1,911.00 € – 2,601.00 €Raspon cijena: od 1,911.00 € do 2,601.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Neptun protustrujno plivanje ( bez kučišta )
Neptun protustrujno plivanje ( bez kučišta )Neptun kompleti prostustrujnog plivanja su sastavljeni od maske protutoka bijele boje, protočne pumpe neptun te ostalim potrebnim priključcima, koljenima, spojnim materijalom i ventilima te električnog ormarića.
1,911.00 € – 2,601.00 €Raspon cijena: od 1,911.00 € do 2,601.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice187.50 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice
HUGO LAHME PN prekidač s 5 m pneumatske cjevčicePN prekidač s 5 m pneumatske cjevčice.
187.50 €Dodaj u košaricu
Završni elementi zračnog gejzira
Završni elementi zračnog gejzira4,872.00 €Dodaj u košaricu
Završni elementi zračnog gejzira
Završni elementi zračnog gejziraZavršni elementi zračnog gejzira koji se sastoji od zračnog kompresora 1-230V, 1,1 kW, inox perforirane završne maske za istrujavanje zraka, upravljački ormarić sa piezo testerom.
4,872.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm743.00 €Dodaj u košaricu
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mm
Ugradbeni slap Silkflow 1200 mmUgradbeni slap Silkflow izrađen je od ABS materijala. Širina slapa 1200 mm, priključak 50 mm.
743.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″755.00 €Dodaj u košaricu
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″
HUGO LAHME ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″Hugo Lahme ugradbeni elementi zračnog gejzira, bočni priključak 2″.
755.00 €Dodaj u košaricu
Piezo električno RGB tipkalo
Piezo električno RGB tipkalo170.00 €Dodaj u košaricu
Piezo električno RGB tipkalo
Piezo električno RGB tipkaloPiezo električno RGB tipkalo na dodir, nehrđajući čelik. Dužina kabla 8 metara.
170.00 €Dodaj u košaricu
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Trofazna, 230/400 V, 50 Hz
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Trofazna, 230/400 V, 50 Hz1,437.00 €Dodaj u košaricu
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Trofazna, 230/400 V, 50 Hz
Pumpa za protustrujno plivanje 2.2 kW, 3 HP Trofazna, 230/400 V, 50 HzPumpa za protustrujno plivanje, snaga 2.2 kW, 3 HP Trofazna, 230/400 V, 50 Hz.
1,437.00 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.