PLIMAT PVC T spoj
PLIMAT PVC T spoj
3.40 € – 10.80 €Raspon cijena: od 3.40 € do 10.80 €
Moglo bi vam se svidjeti...
Ljepilo za PVC – Griffon
Ljepilo za PVC – GriffonJednokomponentno ljepilo za PVC – Griffon.
Za spajanje PVC-U, PVC-C i ABS cijevi i fitinga.
Pakiranje 1kg, sa četkom za nanošenje ugrađenom u čepu pakiranja.
36.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC trodijelna spojnica
PLIMAT PVC trodijelna spojnica15.80 € – 20.20 €Raspon cijena: od 15.80 € do 20.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Hangar vijak M8 x 100 mm
Hangar vijak M8 x 100 mmHangar vijak na jednoj strani ima oštar navoj sa šiljatim vrhom pogodnim za upotrebu s drvom ili za prihvat plastične tiple, a na drugoj strani ima navoj M8.
0.25 €Dodaj u košaricu
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon29.00 €Dodaj u košaricu
Čistač za PVC cijevi i fitinge – Griffon
Čistač za PVC cijevi i fitinge – GriffonSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge. Sredstvo za čišćenje i odmašćivanje PVC površina. Nanosi se prije nanošenja ljepila.
Pakiranje 1 Lit.
29.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Obujmica za cijevi 63 mm
Obujmica za cijevi 63 mmVisoko rasklopiva obujmica za cijevne instalacije. Zatezni vijak s “klik” prihvatom.
1.20 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 45
PLIMAT PVC koljeno 452.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda




