Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm (7, 9, 10, 12, 15 m)
42.00 € – 79.00 €Raspon cijena: od 42.00 € do 79.00 €
Crijevo za usisavanje bazena 38 mm, sa završetcima, savitljivo, UV otporno. Dostupno u dužinama 7 m, 9 m, 10 m, 12 m i 15 m.
Dodatne informacije
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dužina | 7m, 9m, 10m, 12m, 15m |
Moglo bi vam se svidjeti...
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/1
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/1
Lovibond DPD no.1 tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje bazena
Četka za usisavanje bazena24.38 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije5.50 €Dodaj u košaricu
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linije
Abrazivna spužvica za čišćenje vodene linijeabrazivna spužvica idealna za čišćenje vodene linije i teže dostupnih mjesta. Spužvica dolazi u kompletu s držačem.
5.50 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m36.60 €Dodaj u košaricu
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6m
Teleskopski štap, dvodijelni 28/32 mm, 1,8-3,6mZajedno s plutajućim crijevom i četkom (usisivač) čini vakuumski uređaj za uklanjanje prljavštine s dna i zidova bazena. Na teleskopsku šipku također je moguće spojiti razine ili dubinske mreže.
Teleskopska šipka sastoji se od dva dijela umetnuta jedan u drugog, koji su po potrebi podešeni na duljinu od 1,8 m do 3,6 m. Promjer štapa je 28/32 mm.
36.60 €Dodaj u košaricu
Lovibond Phenol Red tester tabletice 10/1
Lovibond Phenol Red tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond Phenol Red tester tabletice 10/1
Lovibond Phenol Red tester tabletice 10/11.20 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark15.60 €Dodaj u košaricu
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – Shark
Četka za čišćenje poda i zidova bazena – SharkPodna i zidna četka Shark.
Ova četka posebno je dizajnirana sa smanjenim kutom između čekinja i ručke kako bi se formirala četka koja se prilagođava zidu bazena, omogućujući čišćenje bez napora.
Proizvedeno od polipropilena s grubom završnom obradom.
15.60 €Dodaj u košaricu
Mrežica za lišće, duboka
Mrežica za lišće, dubokaMrežica (duboka) za sakupljanje nečistoća, posebno je dizajnirana za sakupljanje lišća i ostalih nečistoća s površine vode u bazenu.
16.25 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH
Lovibond ručni tester za analizu bazenske vode Cl / pH21.20 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima21.00 €Dodaj u košaricu
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenima
PoolCheck Salt – trakice za mjerenje slanosti vode u bazenimaPoolCheck Salt test trakice omogućuju brzo i jednostavno određivanje koncentracije soli u vodi, idealno za bazene i hidromasažne kade s elektrolizom soli. Rezultati se očitavaju usporedbom promjene boje na trakici s referentnom skalom na pakiranju.
- Vrijeme mjerenja: 2 + 20 sekundi
- Jednostavna i brza upotreba, bez dodatnih uređaja
- Pakiranje sadrži 16 test trakica
Redovitom upotrebom PoolCheck Salt trakica osigurajte optimalnu razinu slanosti za učinkovit rad sustava i ugodno kupanje.
21.00 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje – kutna
Četka za usisavanje – kutna8.13 €Dodaj u košaricu
Četka za usisavanje – kutna
Četka za usisavanje – kutna8.13 €Dodaj u košaricu




