Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €
CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 6329.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 63Kuglasti VA ventil na dvostrano lijepljenje, jednostavna manipulacija i montaža, visoka kvaliteta.
29.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC čep
PLIMAT PVC čep2.70 € – 5.70 €Raspon cijena: od 2.70 € do 5.70 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m
LARETER PVC cijev PN 10 (50 mm, 63 mm) / 3 m15.60 € – 24.00 €Raspon cijena: od 15.60 € do 24.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Automatska filter stanica 650 mm Watercom Vitalia
Automatska filter stanica 650 mm Watercom Vitalia4,180.00 €Dodaj u košaricu
Automatska filter stanica 650 mm Watercom Vitalia
Automatska filter stanica 650 mm Watercom VitaliaAutomatska filter stanica je kompletan uređaj montiran na bazi. Sve komponente su povezane i spojene.
Potrebno je ubaciti 175 kg kvarcnog pijeska, te spojiti usisni i tlačni dio cijevi.
Prednosti:
- Brza i jednostavna ugradnja
- Tihi rad zbog regulacije frekvencije pumpe
- Besprijekorna čistoća vode zbog automatike doziranja
Komplet sadrži:
- Pumpa Vitalia 15 m3/h
- Vitalia filter 650 mm poliester
- 175 kg kvarcnog pijeska
- Regulator Vario speed
- Automatika doziranja pool control ph/rx
Dimenzija (d x š x v) 100 x 83 x 125
4,180.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC koljeno 90
PLIMAT PVC koljeno 902.80 € – 7.50 €Raspon cijena: od 2.80 € do 7.50 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC prelazna spojnica
PLIMAT PVC prelazna spojnica2.10 € – 6.40 €Raspon cijena: od 2.10 € do 6.40 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert1,153.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac Chlor Expert
Dozirna pumpa Zodiac Chlor ExpertDozirna pumpa Zodiac Chlor Expert je automatski regulator klora. Sastavljen iz cijevne crpke, koja omogućuje doziranje tekućeg klora neovisno o prisutnosti zračnih mjehurića u usisnoj cijevi.
U sklopu sistema je uključena mjerna centrala uključujući sondu za izmjeru redox vrijednosti vode.
Sve vrijednosti mogu se očitati na digitalnom zaslonu. Kapacitet doziranja crpke je 1,5 l/h na 1,5 bar. Potrošnja 12W / 220 V/50 HZ. Preciznost izmjere +/- 10mV.
1,153.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert850.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert
Dozirna pumpa Zodiac pH ExpertDozirna pumpa Zodiac pH Expert može biti ugrađena samostalno ili u kombinaciji s dozirnom pumpom Chlor Expert te elektrolizom. Pumpa putem peristaltičke crpke kapaciteta 1,5 l/h dozira bazen s tekućim pH sredstvom.
850.00 €Dodaj u košaricu





Reviews
There are no reviews yet.