VA ventil fi 50, fi 63
VA ventil fi 50, fi 63
29.20 € – 42.20 €Raspon cijena: od 29.20 € do 42.20 €
Kuglasti VA ventil na dvostrano lijepljenje, jednostavna manipulacija i montaža, visoka kvaliteta.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Moglo bi vam se svidjeti...
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju11.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool poklopac za razvodnu kutiju
Astralpool poklopac za razvodnu kutijuAstralpool poklopac za Astralpool razvodnu kutiju. Izrađen od ABS plastike.
11.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m107.00 €Dodaj u košaricu
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 m
PVC cijev prozirna 63 mm / 1 mProzirna PVC cijev, fi 63 mm. Cijena po dužnom metru.
107.00 €Dodaj u košaricu
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 6334.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Cepex ventil fi 50, fi 63
Cepex ventil fi 50, fi 63CEPEX ventil sa sustavom “ANTIBLOCK” koji spriječava zaglavljianje kugle, dvostrano ljepljenje.
34.00 € – 46.00 €Raspon cijena: od 34.00 € do 46.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Aquamax podvodno ljepilo
Aquamax podvodno ljepiloBrzo stvrdnjavajući kit za lijepljenje i brtvljenje, bez otapala, vrlo visoke elastičnosti na bazi SM polimera. Za gotovo sve vrste površina i materijala.
34.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena15.00 €Dodaj u košaricu
VA razvodna kutija za rasvjetu bazena
VA razvodna kutija za rasvjetu bazenaVA razvodna kutija za rasvjetu bazena u dimenziji 130 x 130 mm. Izrađena od ABS plastike.
15.00 €Dodaj u košaricu
Aquachem PVC čistač
Aquachem PVC čistačSpecijalni čistač za tlačne PVC cijevi i fitinge.
19.00 €Dodaj u košaricu
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC redukcija
PLIMAT PVC redukcija1.30 € – 2.90 €Raspon cijena: od 1.30 € do 2.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenje
PLIMAT PVC-U ventili na ljepljenjeStandardni PVC ventil s dvostranim unutarnjim priključcima za ljepljenje. Ventil spada u visoki kvalitetni razred, pošto je izrađen u posebnoj kuglastoj izvedbi s vrlo otpornom brtvom, koje omogućuje dugogodišnje 100% brtvljenje. Ručka plave boje je u izvedbi koja omogućuje vrlo jednostavno rukovanje.
27.00 € – 157.00 €Raspon cijena: od 27.00 € do 157.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PVC fleksibilna cijev
PVC fleksibilna cijev9.00 € – 12.00 €Raspon cijena: od 9.00 € do 12.00 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
PLIMAT PVC holender
PLIMAT PVC holender7.70 € – 34.90 €Raspon cijena: od 7.70 € do 34.90 €Odaberi opcije Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda





Reviews
There are no reviews yet.