Zodiac eXO iQ – 18 – elektroliza soli
Zodiac eXO iQ – 18 – elektroliza soli
2,412.00 €
ELEKTROLIZA SOLI ZODIAC eX0 iQ – 18g
Kompletna kontrola kvalitete vode sa jedinstvenim sučeljem (pH, kloriranje, ostala oprema). Predviđeno za bazene do 70 m³ volumena vode. Uređaj za tretman bazenske vode postupkom elektrolize slane vode saliniteta min. 4g/l, sa vremenskim reguliranjem rada (tajmer) te mogućnosti kontrole rada putem mobilne aplikacije iAquaLink, kapaciteta proizvodnje klora do max. 18 g/h. U paketu se isporučuje set za ugradnju na zid, set s prekidačem protoka, senzor temperature, set redukcija i besplatna aplikacija. NAPOMENA: Moguća je nadogradnja uređaja sa pH LINK-om ili DUAL LINK-om u kojem je uključena automatika za kontrolu i regulaciju pH vrijednosti vode te automatika za kontrolu i regulaciju Rx potencijala vode – proizvodnje klora).
Moglo bi vam se svidjeti...
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 22
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 22877.00 €Dodaj u košaricu
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 22
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 22Zamjenska elektroda za elektrolizu soli Zodiac. Radni vijek do 10 000 sati. Za bazene volumena do 100 m3.
877.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool PH sonda
Astralpool PH sondaAstralpool PH sonda ima 5-metarski pH senzor s plastičnim BNC konektorom.
124.00 €Dodaj u košaricu
Smart Next čelija 07 – elektroliza
Smart Next čelija 07 – elektroliza693.00 €Dodaj u košaricu
Smart Next čelija 07 – elektroliza
Smart Next čelija 07 – elektrolizaZamjenske elektrode za elektrolizu soli Smart next 07 g/h. Radni vijek do 10 000 sati. Za bazene volumena do 30 m3.
693.00 €Dodaj u košaricu
Smart Next čelija 21 – elektroliza
Smart Next čelija 21 – elektroliza1,332.00 €Dodaj u košaricu
Smart Next čelija 21 – elektroliza
Smart Next čelija 21 – elektrolizaZamjenske elektrode za elektrolizu soli Smart next 21 g/h. Radni vijek do 10 000 sati. Za bazene volumena do 80 m3.
1,332.00 €Dodaj u košaricu
Kalibracijska otopina pH 4, 50 ml
Kalibracijska otopina pH 4, 50 ml14.00 €Dodaj u košaricu
Kalibracijska otopina pH 4, 50 ml
Kalibracijska otopina pH 4, 50 mlWDT Puferska otopina je referentna otopina pH 4 vrijednosti za kalibracijske pH elektrode uređaja za automatsko mjerenje i doziranje za njegu bazenske vode.
Primjena: Uronite elektrodu u otopinu, pričekajte da se vrijednost slegne na 4 i potvrdite. U slučaju odstupanja većih od 0,2, pH elektroda se mora zamijeniti.
14.00 €Dodaj u košaricu
Smart Next čelija 40 – elektroliza
Smart Next čelija 40 – elektroliza2,310.00 €Dodaj u košaricu
Smart Next čelija 40 – elektroliza
Smart Next čelija 40 – elektrolizaZamjenske elektrode za elektrolizu soli Smart next 40 g/h. Radni vijek do 10 000 sati. Za bazene volumena do 180 m3.
2,310.00 €Dodaj u košaricu
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 18
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 18682.00 €Dodaj u košaricu
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 18
Zodiac čelija elektroliza – eXO iQ 18Zamjenska elektroda za elektrolizu soli Zodiac. Radni vijek do 10 000 sati. Za bazene volumena do 70 m3.
682.00 €Dodaj u košaricu
Zodiac eXO iQ – 22 – elektroliza soli
Zodiac eXO iQ – 22 – elektroliza soli2,897.00 €Dodaj u košaricu
Zodiac eXO iQ – 22 – elektroliza soli
Zodiac eXO iQ – 22 – elektroliza soliELEKTROLIZA SOLI ZODIAC eX0 iQ – 22g
Kompletna kontrola kvalitete vode sa jedinstvenim sučeljem (pH, kloriranje, ostala oprema). Predviđeno za bazene do 100 m³ volumena vode. Uređaj za tretman bazenske vode postupkom elektrolize slane vode saliniteta min. 4g/l, sa vremenskim reguliranjem rada (tajmer) te mogućnosti kontrole rada putem mobilne aplikacije iAquaLink, kapaciteta proizvodnje klora do max. 22 g/h. U paketu se isporučuje set za ugradnju na zid, set s prekidačem protoka, senzor temperature, set redukcija i besplatna aplikacija. NAPOMENA: Moguća je nadogradnja uređaja sa pH LINK-om ili DUAL LINK-om u kojem je uključena automatika za kontrolu i regulaciju pH vrijednosti vode te automatika za kontrolu i regulaciju Rx potencijala vode – proizvodnje klora).
2,897.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert850.00 €Dodaj u košaricu
Dozirna pumpa Zodiac pH Expert
Dozirna pumpa Zodiac pH ExpertDozirna pumpa Zodiac pH Expert može biti ugrađena samostalno ili u kombinaciji s dozirnom pumpom Chlor Expert te elektrolizom. Pumpa putem peristaltičke crpke kapaciteta 1,5 l/h dozira bazen s tekućim pH sredstvom.
850.00 €Dodaj u košaricu
Kalibracijska otopina pH 7, 50 ml
Kalibracijska otopina pH 7, 50 ml14.00 €Dodaj u košaricu
Kalibracijska otopina pH 7, 50 ml
Kalibracijska otopina pH 7, 50 mlWDT Puferska otopina je referentna otopina pH 7 vrijednosti za kalibracijske pH elektrode uređaja za automatsko mjerenje i doziranje za njegu bazenske vode.
Primjena: Uronite elektrodu u otopinu, pričekajte da se vrijednost slegne na 7 i potvrdite. U slučaju odstupanja većih od 0,2, pH elektroda se mora zamijeniti.
14.00 €Dodaj u košaricu








