Astralpool poklopac skimmera s okvirom 17,5 l
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|
Moglo bi vam se svidjeti...
Poklopac za filter IML Lisboa
Poklopac za filter IML Lisboa56.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter IML Lisboa
Poklopac za filter IML Lisboa- Poklopac za filter izrađen od tvrde plastike
- Promjer poklopca 25,5 cm
- Komplet sadržava: poklopac, o-ring brtvu i set matica za učvršćenje
56.00 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h49.00 €Dodaj u košaricu
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3h
Holender pumpi Aqua Plus 6-8-11 m3hNa usisnoj i izlaznoj strani pumpe tuljak za cijevi promjera fi 50 mm.
49.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool19.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool
Poklopac nivo regulatora s okvirom – Astralpool19.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool18.00 €Dodaj u košaricu
Manometar filtera 1/8″ – Astralpool
Manometar filtera 1/8″ – AstralpoolManometar za Astralpool filtere
priključak 1/8″ M
3 bar
18.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Sena pumpe
Košarica za Astralpool Sena pumpe18.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Sena pumpe
Košarica za Astralpool Sena pumpePredfilter košarica za Astralpool Sena pumpe od 7 – 14 kubika.
18.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena33.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac i brtva predfiltera pumpi Sena
Poklopac i brtva predfiltera pumpi SenaPoklopac i brtva predfiltera pumpi Sena.
33.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpe25.00 €Dodaj u košaricu
Košarica za Astralpool Victoria pumpe
Košarica za Astralpool Victoria pumpeKošarica za pumpu. Odgovara svim modelima pumpi Astralpool Victoria.
25.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool set brtvi za šestosmjerni ventil 1 1/2″
Astralpool set brtvi za šestosmjerni ventil 1 1/2″14.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool set brtvi za šestosmjerni ventil 1 1/2″
Astralpool set brtvi za šestosmjerni ventil 1 1/2″14.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 17,5 l
Astralpool klapna skimera 17,5 l13.00 €Dodaj u košaricu
Astralpool klapna skimera 17,5 l
Astralpool klapna skimera 17,5 lDimenzije: širina 18,5 cm, visina 12,5 cm.
13.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter Kripsol Artik
Poklopac za filter Kripsol Artik108.00 €Dodaj u košaricu
Poklopac za filter Kripsol Artik
Poklopac za filter Kripsol ArtikProzirni poklopac za poliester filtere Kripsol Artik svih promjera. S poklopcem dolazi brtva, set za spajanje manometra i odušnika na vrhu poklopca. U cijeni nije uključen manometar.
108.00 €Dodaj u košaricu




